Dramat MKK Siedlce

Paweł Świerczewski 2014-03-11 08:39:04 liczba odsłon: 1336

Koszykarki MKK Siedlce roztrwoniły ogromną przewagę w spotkaniu I ligi, grupy mistrzowskiej ze Ślężą Wrocław. Ostatecznie przegrały 61:59.

Siedlczanki, znakomicie rozpoczęły prestiżowy mecz ze Ślężą Wrocław, rozegrany we Wrocławiu w hali przy ulicy Wojciecha z Brudzewa. W pierwszych minutach prowadziły już nawet 10:0. Ostatecznie, kwarta zakończyła się pewnym zwycięstwem zespołu MKK 21:8.

W drugiej kwarcie, nasze reprezentantki kontynuowały dobrą passę, choć spotkanie nieco się wyrównało. Drużynie Ślęży, udało się zmniejszyć stratę nawet do 7 pkt. Jednak piorunująca końcówka w wykonaniu siedlczanek, zdecydowała o tym, że nasze koszykarki, po pierwszej połowie schodziły z parkietu z prowadzeniem 40:25.

Nic nie wskazywało dramatu, do jakiego miało dojść w drugiej części spotkania. Zawodniczki Ślęzy, pokazały klasę i ostro zabrały się do odrabiania strat. Spustoszenie w naszym zespole, robiły przede wszystkim celne rzuty za 3 pkt. rywalek. Przed czwartą kwartą, prowadzenie MKK Siedlce stopniało z 15 do 8 pkt.

Ostatnie 15 minut, to koncertowa gra gospodyń. Zaś końcowe sześć minut, to pokaz nieskuteczności siedlczanek. Nasz zespół w tym czasie, nie zdobył ani jednego kosza!

W rezultacie, mecz zwyciężyła drużyna Ślęży Wrocław wynikiem 61:59. (P.Ś.)