Wędrówki pacjenta

Siedlce

2014-05-31 20:49:03 liczba odsłon: 4267

Wielu z nas w życiu miało okropny ból zęba, opuchliznę itp. Jednak kiedy człowiek nie może już wytrzymać, szuka pomocy w placówkach medycznych. Też myślałem, że otrzymam pomoc. Odwiedziłem w Siedlcach 4 placówki, w żadnej mnie nie przyjęto. Zadzwoniłem do siedleckiej filii NFZ, gdzie powiedziano mi, abym przyszedł ze skargą, ponieważ przychodnia ma obowiązek przyjąć pacjenta w nagłym wypadku.

Więc następnym moim krokiem było że poszedłem do placówki po raz kolejny dostałem odpowiedź po tym -PROSZĘ CHWILĘ POCZEKAĆ, przyjęto mnie. A co gdybym nie znał swoich praw?
Dla mnie jest wielkiem skandalem że płacimy podatki, dość duże, a kiedy idziemy po pomoc ani nie chcą nam pomóc ani nawet wypisać recepty na antybiotyk, gdzie szukać pomocy skoro nawet w placówce pogotowia stomatologicznego odpowiedziano NIE? (Pacjent)

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.