Głosujcie na Gosię!

Garwolin

Justyna Janusz 2014-06-05 06:10:47 liczba odsłon: 3022

Już tylko do soboty można oddać głos na Małgosię Grzegrzółkę, która bierze udział w wyborach Miss Polski na Wózku. Dziewczyna z Sulbin jest w tej chwili na 13. miejscu, a do finału przechodzi 10 kandydatek. Głosujcie!

Zeszłoroczną Miss jest Olga Fijałkiwska - studentka UPH. Z kolei Małgorzata Grzegrzółka jest jedyną kandydatką z naszego regionu.

Aby oddać głos na M. Grzegrzółkę należy wysłać sms-a na numer 72068 o treści:

TC.JEDYNA.63 (koszt 2,46 zł)

Małgosia o sobie: Mam 16 lat. Interesuję się sportem, trenuję pływanie. Ponadto interesuję się muzyką, oraz prowadzę bloga na którym umieszczam swoje przemyślenia i doświadczenia. Mimo swojej niepełnosprawności jestem osobą bardzo pogodną, cieszę się z życia i każdy dzień staram się wykorzystać tak, aby nie mieć czego żałować. Nie przemuję się porażkami, chorobą. Uważam, że każda trudność jest do pokonania, oraz to właśnie trudności jakie spotykam na swojej drodze np. moja choroba, umacnia mój charakter i optymistyczne usposobienie do życia. Uważam, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w robieniu tego co się kocha, oraz że można osiągnąć wiele, tylko wystarczy tego mocno chcieć i się nie poddawać mimo trudności jakie stawia nam na drodze los. Życie traktuje jako bardzo cenny dar, który trzeba szanować i je dobrze wykorzystać, mimo że nie zawsze jest ono takie jakie chcielibyśmy aby było. Można osiągnąć pełnie szczęścia nawet mimo niepełnosprawności, dzięki wielkiej determinacji i optymizmie, który mi towarzyszy bardzo często. Nie można się nad sobą użalać i się poddawać, tylko trzeba być silnym i umieć dostrzec szczęście w nawet najmniejszym szczególe naszego życia i cieszyć się z każdego dnia, bo nie ma dwóch takich samych dni, żaden się nie powtórzy, więc jeśli zmarnujemy chociażby jeden dzień na smutek, starcimy szansę na szczęście jakie mogło nas spotkać gdybyśmy się nie poddali.

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.