Pogoń wygrała z Chojniczanką-Galeria

Artykuł drugiej potrzeby

2014-08-03 16:04:43 liczba odsłon: 27653

Od godz. 17.02 na stadionie przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach trwa inauguracyjny mecz I ligi piłkarskiej.

POGOŃ   -   CHOJNICZANKA 4 : 1  ( 1 : 0)

BRAMKI: Lewandowski 45, Wójcik 67, 72 i Ciechański 90+1 - Rybski 80

Przebieg meczu

Koniec Meczu POGOŃ Z cHOJNICZANKĄ WYGRAŁA 4:1

91 minuta DANIEL CIECHAŃSKI strzeal 4 gola dla Pogoni

80 min. RYBSKI strzela bramkę dla Chojniczan. JEST 3:1

73 min - Kozaczyński znakomicie broni uderzenie Leśniewskiego

72 min - KRYSTIAN WÓJCIK PO KRÓTKIM RAJDZIE SZTRZELA z 22 METRÓW TRZECIEGO GOLA DLA POGONI

67 min - KRYSTIAN WÓJCIK ZNAKOMICIE STRZELA Z 20 METRÓW I POGOŃ PROWADZI 2 : 0

66 min - Dumieński broni strzał Tataja

65 min - piłkę daleko wybija Kozaczyński, gdyby Demianiuk ją przyjął byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem

64 min - groźnie pod bramką Pogoni, Siemaszko niecelnie dogrywa

62 min - ładna indywidualna akcja Demianiuka, strzał zablokowany przez obrońców

60 min - Siemaszko zmienia Lisowskiego

60 min - ładna akcja Tataja, podanie do Demianiuka przejął jednak jeden z obrońców Chojniczanki

59 min - obrońcy gości blokują strzał Tomasza Lewandowskiego

54 min - Iwanicki uderza na bramkę Pogoni, Kozaczyński nie daje sie zaskoczyć

50 min - Pietruszka centruje z rzutu rożnego, Mikołajczak strzela głową, Kozaczyński odbija piłkę na kolejny rzut rożny

46 min - w drużynie gości za Białożyta gra Leśniewski

46 min - rozpoczyna sie druga połowa meczu, spiker informuje, że zawody ogląda 2057 widzów

Koniec pierwszej połowy meczu

45 min - z rzutu rożnego dośrodkowuje Ratajczak, LEWANDOWSKI STRZELA GŁOWĄ I GOL DLA POGONI

43 min - Ratajczak dośrodkowuje z wolnego, niewiele zabrakło, by Demianiuk przeciął lot piłki tuż przed bramką gości

40 min - z wolnego centruje Wójcik, piłka w rękach Dumieńskiego

39 min - groźnie pod bramką Pogoni, Mikołajczak jednak pudłuje

36 min - Rodak przerywa groźną akcję Białożyta

33 min - Kozaczyński broni strzał Rybskiego

32 min - żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymyje Maciej Tataj

31 min - zamieszanie ppod bramką Pogoni, sytuację wyjaśnia Wójcik

29 min - Ratajczak centruje z wolnego, żaden z pogonistów nie przecina lotu piłki

27 min - żółtą kartką zostaje ukarany Przemysław Rodak z Pogoni

21 min - Demianiuk strzela w dogodnej sytuacji, nogami broni Dumieński

18 min - sensacja w sektorze wipów, na meczu zjawił się świetny przed latyzawodnik Pogoni - Michał Urban, którego bardzo dawno nie widziano na meczach siedleckiego klubu

15 min - zdecydowana interwencja Lewandowskiego, Mikołajczak pada na polu karnym, ale siedlczanin nie przekroczył przepisów

13 min - Lewandowski zatrzymuje rozpędzonego Lisowskiego

10 min - Pietruszka centruje z rzutu wolnego, siedleccy obrońcy wybijają piłkę na środek boiska

8 min - groźnie pod bramka gości, Dumieński broni strzał Demianiuka

5 min - dwie dobre akcje lewą stroną Wójcika i Demianiuka, zabrakło wykończenia akcji

3 min - rzut wolny dla gości, Kozaczyński pewnie broni strzał z 30 metrów

Rywalem Pogoni będzie Chojniczanka Chojnice.

Mecz posędziują: Jarosław Rynkiewicz (główny), Piotr Sadczuk, Marek Arys z Lubuskiego ZPN i Artur Mital (techniczny) z Mazowieckiego ZPN.

Zespoły rozpoczną w składach:

POGOŃ: Jacek Kozaczyński - Piotr Kosiorowski, Michał Grudniewski, Tomasz Lewandowski, Jarosław Ratajczak, Przemysław Rodak, Krystian  Wójcik, Michał Ogrodnik, Paweł Draźba, Maciej Tataj, Cezary Demianiuk.

CHOJNICZANKA: Michał Dumieński - Paweł Iwanicki, Piotr Kieruzel, Błażej Jankowski, Wojciech Lisowski, Marek Gancarczyk, Krystian Feciuch, Łukasz Białożyt, Przemysław Pietruszka, Andrzej Rybski, Tomasz Mikołajczak.

Rezerwowi:

POGOŃ: Mateusz Tobjasz, Robert Pisarczuk, Sebastian Olczak, Bartosz Tarachulski, Michał Kitliński, Daniel Ciechański, Robert Kwiatkowski.

CHOJNICZANKA: Rafał Misztal, Daniel Chyła, Błażej Radler, Przemysław Czerwiński, Przemysław Laskowski, Rafał Siemaszko, Rafał Leśniewski.

Pierwszym trenerem gości jest Mariusz Pawlak. Gospodarzy prowadzi Daniel Purzycki.

Mimo że do rozpoczęcia sppotkania pozostała prawie godzina na trybunie już zasiadają widzowie, a przed stadionem słychać głośne skandowanie zorganizowanej grupy kibiców. (Olek)