Horacy i szczeniaki

Artykuł drugiej potrzeby

2014-10-14 21:00:40 liczba odsłon: 11797

Jestem Horacy. Mam około 2 lata i wszystko wskazuje na to, że moim przodkiem był owczarek holenderski. Jestem ufnym, posłusznym, fajnym psem i choć bardzo kocham ludzi, mój poprzedni "pan" porzucił mnie, skazując na poniewierkę - widocznie mu się znudziłem...

A ja tak bardzo pragnę mieć własny dom i swojego człowieka, którego kochałbym do końca swoich dni.  Chciałbym mieszkać
w domu, ponieważ bardzo garnę się do ludzi. Zachowuję czystość i niczego nie niszczę, a całą noc przesypiam grzecznie na swoim posłaniu. Uwielbiam spacery i ładnie chodzę na smyczy. Jeśli chodzi o moje wady, to mam jedną - nie toleruję samców, choć z suczkami dogaduję się bez problemu. Jestem zaszczepiony, wykastrowany i mam aktualną książeczkę zdrowia. Ważę 25 kg, więc jestem psem średniej wielkości. Jeśli ktoś szuka przyjaciela i członka rodziny, to ja się gorąco polecam.
Horacy.
Kontakt do tymczasowej opiekunki 885 955 909 mail tygrysiczka88@o2.pl
Link do filmiku: http://youtu.be/7r42XzEFi_I

 

Małe szczeniaki szukają dobrego domu. każdy ze szczeniaków ma po około czterech i pół miesiąca są odrobaczone i zaszczepione. Dwa pieski białe w łatki czarne to Ninka oraz Tobi, a w brązowe to Moris. Trzeci piesek największy z nich to Kubuś. Szczeniaki są przeurocze i proszą o pomoc w znalezieniu domku na stałe. Przebywają w Klembowie. Kontakt: 504 649 287

 

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.