Pielgrzym liczy na głosy

Siedlce

Paweł Świerczewski 2014-11-03 10:52:07 liczba odsłon: 3718
Źródło: screen Mam Talent

Źródło: screen Mam Talent

W najbliższą sobotę (8 listopada) w półfinałowym odcinku Mam Talent wystąpi siedlecki tancerz breakdance - Łukasz Czapski. ,,Pielgrzym" (pseudonim tancerza) liczy na głosy widzów, dzięki którym będzie mógł awansować do finału.

Łukasz Czapski w Mam Talent zaprezentował się tylko w jednym odcinku i od razu znalazł się w półfinale show. Wszystko za sprawą Małgorzaty Foremniak, która była pod takim wrażeniem umiejętności tanecznych siedlczanina, że wcisnęła ,,złoty przycisk", który premiował uczestnika aż do tak zaawansowanego etapu . Każdy z jurorów z opcji mógł skorzystać tylko raz. 

Program rozpocznie się o godzinie 20. - 8 listopada, w sobotę wystąpię w półfinałowym odcinku programu Mam talent nagrywanym na żywo. W półfinale liczą się głosy telewidzów dlatego będę potrzebował waszego wsparcia. Mam nadzieje, że będę mógł liczyć na waszą pomoc i dostanę się do finału. - zachęca do udzielenia wsparcia Łukasz.

Debiutancki występ Pielgrzyma zobaczycie tutaj. 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.