Artykuł drugiej potrzeby

2014-11-23 12:04:46 liczba odsłon: 3520

Zakończył się mecz I ligi piłki nożnej: Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce.

CHOJNICZANKA   -   POGOŃ  5 : 0 (2 : 0)

BRAMKI: Niedziela 10, Mikołajczak 45 (k), Siemaszko 51, Siemaszko 60, Mikołajczak 71

Przebieg meczu

Koniec spotkania

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

85 min - Dziubiński przecina podanie Siemaszki do Zawistowskiego

83 min - Paczkowski przerywa rajd Siemaszki

78 min - Piechowiak zmienia Niedzielę

71 min - TOMASZ MIKOŁAJCZAK strzela piątego gola

68 min - Iwanicki strzela "szczupakiem", piłka przelatuje tuż obok bramki

66 min - Iwanicki wchodzi za Gancarczyka

62 min - Ogrodnik zmienia Ratajczaka

60 min - RAFAŁ SIEMASZKO po raz czwarty pokonuje Tobjasza, strzelając głową po rzucie rożnym

54 min - Tataj zmienia Tarachulskiego

51 min - Gancarczyk dogrywa, a RAFAŁ SIEMASZKO strzela z 12 metrów trzeciego gola dla Chojniczanki

49 min - Gancarczyk strzela w sytuacji sam na sam z Tobjaszem w siedleckiego bramkarza

48 min - Siemaszko strzela, po błędzie Tobjasza, w nogi Paczkowskiego

46 min - K. Wójcik zmienia Dybca

Koniec pierwszej połowy

45 min - TOMASZ MIKOŁAJCZAK w stylu Antonina Panenki strzela z karnego drugiego gola dla gospodarzy

44 min - rzut karny dla Chojniczanki po faulu Tobjasza na Gancarczyku, siedlecki bramkarz otrzymuje żółtą kartkę

38 min - Tarachulski celnie strzela głową, Misztal po cudownej robinsonadzie odbija piłkę na rzut rożny

36 min - Misztal broni dobry strzał Dziubińskiego

35 min - żółtą kartkę otrzymuje Mikołajczak

34 min - groźnie pod bramk a Pogoni, Dybiec blokuje strzał Gancarczyka

32 min - Misztal cudem broni strzał Dzięgielewskiego po podaniu Djalo

26 min - Dzięgielewski strzela, piłka przelatuje tuż obok bramki Chojniczanki

23 min - Markowski blokuje strzał Wociala z 20 metrów

18 min - Pietruszka centruje z rzutu rożnego, piłka w rekach Tobjasza

15 min - tuż obok siedleckiej bramki strzela Siemaszko

10 min - nieobstawiony BARTŁOMIEJ NIEDZIELA strzela gola dla Chojniczanki

6 min - Lisowski wślizgiem przerywa akcję Dzięgielewskiego

4 min - Gancarczyk strzela z 17 metrów, bez trudu broni Tobjasz

Składy wyjściowe:

CHOJNICZANKA: Misztal - Pietruszka, Markowski, Kieruzel, Lisowski, Czerwiński, Gancarczyk, Zawistowski, Niedziela, Siemaszko, Mikołajczak.

POGOŃ: Tobjasz, Grudniewski, Dybiec, Rodak, Ratajczak, Dziubiński, Paczkowski, Wocial, Djalo, Dzięgielewski, Tarachulski.

REZERWOWI

Chojniczanka: Dumieński, Feciuch, Iwanicki, Laskowski, Piechowiak, Radler.

Pogoń: Budzikur, Guzek, Krawczyk, Ogrodnik, Pisarczuk, Tataj, K. Wójcik

SĘDZIUJĄ: Bukowczan (główny), Kowalewski, Heller i Skoczylas (techniczny) ze Sląskiego ZPN. (mjo)