(nowe fakty)" >

Gmina Trzebieszów ma nowego wójta! (nowe fakty)

Łuków

Piotr Giczela 2014-11-30 22:34:39 liczba odsłon: 5167

W gminie Trzebieszów po kilkunastu latach sprawowania władzy przez wójta Krzysztofa Wolińskiego doszło do zmian. Z nieoficjalnych wyników wiadomo już, że urzędujący wójt przegrał z Mirosławem Szekalisem, kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców „Lepsza Przyszłość”.

Nie wiemy jeszcze jaka będzie to ostatecznie różnica głosów, czy około 400 czy 350, ale właśnie o takich mniej więcej liczbach jest mowa – M. Szekalis skomentował na gorąco wyborcze rachunki spływające z poszczególnych komisji obwodowych. – Pewne jest, ze w gminie Trzebieszów będzie nowy wójt. Dziękuję za głosy oddane na mnie. Będę starał się nie zawieść pokładanego we mnie zaufania tych, którzy na mnie głosowali, a wyborców opowiadających się za moim kontrkandydatem zapewniam, ze dla mnie sa takimi samymi obywatelami gminy, jak moi wyborcy. Od poniedziałku przyjdzie nam zakończyc czas wyborczy i zakasać rękawy, przystepując do normalnej pracy. (pgl)

 


Dodano o 23.30

Wiadomo już, choć są to wciąż wyniki nieoficjalne, że M. Szekalis zdobył poparcie 2.194 osób, natomiast za K. Wolińskim głosowało 1.735 wyborców. M. Szekalis zwyciężył 459 głosami.

Komentarze (16)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.