Andrzej Sitnik skomentował wynik wyborów

Siedlce

Paweł Świerczewski 2014-12-02 09:56:24 liczba odsłon: 4037
fot. pyt (archiwum)

fot. pyt (archiwum)

Andrzej Sitnik na swoim fanpage'u skomentował wynik wyborów prezydenckich w Siedlcach

Kandydat Komietetu Wyborczego Wyborców Bezpartyjne Siedlce musiał uznać w II turze wyższość Wojciecha Kudelskiego. Tak skomentował ten fakt:

 

Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie podczas kampanii wyborczej. Tym którzy oddali na mnie swój głos, tym którzy wspierali życzliwymi komentarzami i tym którzy krytykowali. Krytyka jeszcze mocniej nas nakręcała. To co zrobiliśmy w trakcie tak krótkiego okresu przygotowawczego do wyborów, pozwala mieć nadzieję, że niemożliwe staje się realne. Z naszego komitetu trzy osoby dostały się do Rady Miasta. Ja przeszedłem do drugiej tury wyborów prezydenckich. Nie udało się tym razem, cóż mogę pogratulować Panu Kudelskiemu wygranej. Czeka nas ogrom pracy, muszę udowodnić, że 10 tyś osób się nie myliło dając mi/nam kredyt zaufania. W najbliższym czasie powołamy do "życia" Stowarzyszenie Bezpartyjne Siedlce. Będziemy działać na rzecz naszego Miasta. Praca, którą wykonamy będzie wizytówką podczas kolejnych wyborów do samorządu. Dziękuje wszystkim z "łapanki" Bez Was nic by nie
wyszło. Ogrom pracy, który wykonaliśmy, skłonił przeciwną stronę do wielkiego wysiłku. Zwykli a jednak niezwykli, mieszkańcy potrafili się zorganizować. Kochani jesteście WIELCY. Dziękuję raz jeszcze WSZYSTKIM DZIĘKI KTÓRYM JESTEM TU GDZIE JESTEM. Głowy do góry czas zmian nadejdzie. Pozdrawiam Andrzej Sitnik
(za fanpage Andrzej Sitnik – Kandydat na prezydenta Siedlec)

Komentarze (7)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.