Portret mojego pokolenia

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2015-04-13 17:10:56 liczba odsłon: 2376
Fot. laureata I miejsca - Karola Mamli

Fot. laureata I miejsca - Karola Mamli

Dobiegła końca tegoroczna, piąta już edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Fotopołowy".

Tematem tegorocznych zmagań młodych fotografików był "Portret mojego pokolenia", a pomysłodawcą i organizatorem konkursu - Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach.

Konkurs powstał z myślą o wszystkich kreatywnych, młodych ludziach, dla których fotografia jest sposobem na wyrażenie swoich pragnień, lęków lub sposobem na przekazanie obserwacji świata - czytamy na e-stronie "Fotopołowów"

Laureatami V edycji "Fotopołowów" zostali:

I miejsce - Karol Mamla, zdjęcia "Portret mojego pokolenia"

II miejsce - Hubert Pielas, zdjęcie "Portret mojego pokolenia"

III miejsce - Sylwia Wojciechowska, zdjęcie "Czerwony Kapturek XXI w."

W głosowaniu internetowym zwyciężyło zdjęcie autorstwa Karoliny Hibowskiej, zatytułowane "Grot". Co ciekawe, fotografie nagrodzone dwoma pierwszymi miejscami przez jury konkursu, spotkały się z niewielkim uznaniem internautów.

Zarówno zdjęcia nagrodzone przez jury, jak i te, które brały udział w głosowaniu internetowym, będzie można zobaczyć na wystawie pokonkursowej. Wernisaż już jutro - 14 kwietnia o godz. 17.00 - w budynku Wydziału Humanistycznego UPH przy ul. Żytniej 39. W internecie znajdziecie je TUTAJ. (Ana)

 

 

 


 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.