2015-04-19 15:19:26 liczba odsłon: 16975

Zakończył się mecz I ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - GKS Katowice.

1 : 3 (1 : 1)

Bramki: Demianiuk 24 - Goncerz 41, Frańczak 48, Pietrzak 63

Przebieg spotkania

Koniec meczu

90 min - sędzxia dolicza 3 minuty

87 min - Witan łapie piłke po strzale Dudy z wolnego

87 min - Grzesik otrzymuje żółtą kartkę za faul na wysokości własnego pola karnego

83 min - Dzięgielewski zmienia Calderona

82 min - Witan bez trudu łapie piłkę po główce Pitrego

80 min - Januszkiewicz zmienia Czerwińskiego

77 min - Witan broni strzał Pitrego

75 min - Witan pewnie broni strzał Pietrzaka

73 min - Dziubiński zmienia Ratajczaka

72 min - Witan broni w sytuacji sam na sam z Frańczakiem

70 min - Wójcik mocno strzela tuż obok słupka

69 min -  Pielorz wchodzi za Bętkowskiego

69 min - Bętkowski otrzymuje żółtą kartkę

68 min - Bętkowski centruje z rzutu rożnego, Kamiński strzela głową, piłka przelatuje metr nad poprzeczką

63 min - Krystian Wójcik zmienia Paczkowskiego

63 min - PIETRZAK PO KRÓTKIM RAJDZIE LEWĄ STRONĄ STRZELA TRZECIEGO GOLA DLA GOŚCI

60 min - zółtą kartkę otrzymuje Calderon

59 min - Chirri strzela i ... trafia w Paczkowskiego

58 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1876 widzów

57 min - Szołtys zmienia Goncerza

54 min - Goncerz umieszcza piłkę w siedleckiej bramce, sędzia odgwizduje spalonego

53 min - Witan ubiega Goncerza, interweniując poza polem karnym

48 min - po rzucie rożnym FRAŃCZAK STRZAŁEM Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI STRZELA GOLA DLA GKS

47 min - Pietrzak przechwytuje podanie Djousse do Chirriego

46 min - kibice gwizdami witają wybiegających na boisko sędziów

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 2 minuty

41 min - piłka po technicznym strzale Bętkowskiego odbija sie od poprzeczki, GONCERZ DOBIJA GŁOWĄ I FUTBOLÓWKA WPADA DO SIEDLECKIEJ BRAMKI

37 min - starcie Djousse z bramkarzem gości, sędzia auznaje, że siedlczanin faulował

36 min - Demianiuk wypuszcza Djousse, ten na spalonym

33 min - Petasz strzela z wolnego, Witan pewnie broni

28 min - sędzia upomina żółtą kartką Donalda Djousse, kibice skandują pod adresem arbitra: "rasista, rasista"

26 min - żółtą kartkę za brutalny faul otrzymuje Czerwiński

24 min - CEZARY DEMIANIUK STRZAŁĘM Z 18 METRÓW ZDOBYWA GOLA DLA POGONI

23 min - Frańczuk centruje, Witan pewnie chwyta piłkę

17 min - piłka w katowickiej bramce, ale Djousse strzelał z minimalnego spalonego

15 min - Bętkowski wychodzi na pozycję sam na sam z Witanem, ale sędzia odgwizduje spalonego

12 min - bardzo niecelnie z dystansu strzela Chirri

10 min - dobra centra Demianiuka, obrońcy wybijają piłkę w pole

8 min- żółtą kartkę otrzymuje Ratajczak

8 min - Calderon próbuje z daleka przelobować Bucka, ale nie trafia w światło bramki

7 min - dobra akcja Bętkowskiego, Pitry źle przyjmuje piłkę

7 min - Chettino strzela z dystansu, ale trafia w jdnego z obrońców Gieksy

1 min - goście w natarciu, siedleccy obrońcy dwukrotnie blokują strzały katowiczan

Składy wyjściowe drużyn

POGOŃ: Andrzej Witan - Jan Grzesik, Przemysław Rodak, Daniel Dybiec, Jarosław Ratajczak, Chirri, Marcin Paczkowski, Nico Chiettino, Antonio Calderon, Cezary Demianiuk, Donald Djousse.

GKS: Antonin Bucek - Rafał Pietrzak, Alan Czerwiński, Piotr Petasz, Grzegorz Goncerz, Kamil Betkowski, Sławomir Duda, Mateusz Kamiński, Povilas Leimonas, Adrian Frańczak, Przemysław Pitry.

Rezerwowi

POGOŃ: Jacek Kozaczyński, Łukasz Wójcik, Adrian Dziubiński, Krystian Wójcik, Michał Ogrodnik, Piotr Krawczyk, Dawid Dzięgielewski.

GKS: Krystian Rudnicki, Kamil Cholerzyński, Rafał Kujawa, Aleksander Januszkiewicz, Krzysztof Bodziony, Paweł Szołtys, Łukasz Pielorz.

Sędzią głównym spotkania jest Marek Opaliński z Dolnośląskiego ZPN. (mjo)