Koniec marzeń Pogoni

Paweł Świerczewski 2015-05-03 10:54:09 liczba odsłon: 18026

Pogoń Siedlce uległa na własnym boisku Sandecji Nowy Sącz.

Koniec meczu. Pogoń przegrywa z Sandecją 1:2. Bramki: dla Pogoni - Demianiuk, dla Sandecji Dudzic i Urban.

89 minuta. Żółta kartka dla Wójcika. Wydaje się, że był faulowany w polu karnym gości. Kibice krzyczą "złodzieje, złodzieje!".

Sandecja gra na czas. Dużo niecelnych podań ze strony siedlczan.

81 minuta. Rzut karny dla Sandecji, ktorego na gola zamienia Urban. Pogoń-Sandecja 1:2

79 minuta . żółta kartka dla Niane oraz zmiana w zespole Pogoni Drażba za Chirriego.

78 minuta. Strzał głową Lewandowskiego obroniony przez Radlińskiego.

74 minuta. Wójcik wszedł za Djousse.

Grożnie w polu karnym Pogoni, ale Chiettino wybija piłkę na rzut rożny.

70 minuta. Djousse wywalczył rzut rożny, ale Niane zażegnał zagrozenie pod bramką Sandecji.

68 minuta. Za Szczepańskiego wszedł Urban.

66 minuta. Zmiana w Pogoni: Paczkowski za Kosiorowskiego.

63 minuta. Piłka wysoko nad bramką po strzale Chiettino.

Wyborna obrona Kozaczyńskiego w sytuacji sam na sam!

57 minuta. Kolejna zmiana w drużynie gości. Makuch za Słabego.

56 minuta. Sobotka trafił w poprzeczkę. Mało brakowało.

54 minuta. Na boisku zmiana. Niane za Fałkowskiego.

52 minuta. Rzut rożny dla Pogoni. Strzały pogonistów zablokowane.

47 minuta. Żółta kartką ukarany Bartków

Rozpoczyna się druga część spotkania.

Koniec pierwszej połowy. Pogoń-Sandecja 1:1.

Doliczone 2 minuty

43 minuta. Strzał Kosiorowskiego obronił bramkarz gości.

Gol Demianiuka! Pogoń wyrównała w 40 minucie.

39 minuta. Djousse znow sygnalizuje, że był faulowany w polu karnym. Sędzia niewzruszony.

Żółta kartka dla Lewandowskiego

Kibice dopingują Pogoń do walki

W sytuacji sam na sam Kozaczyńskiego pokonał Dudzic. Pogoń- Sandencja 0:1

29 minuta. Gol dla Sandecji

25 minuta. Kibice domagaja sie rzutu karnego dla Pogoni. Sędzia nie widział faulu na Djousse.

23 minuta. Przerwa w grze. Lezy na murawie gracz Sandecji.

20 minuta bardzo niecelny strzał Kosiorowskiego

18 minuta. Rzut wolny dla Pogoni. Calderon strzelił nad bramką.

12 minuta. Groźnie w polu karnym Pogoni, ale piłkarz Sandecji strzelił ponad bramką

3 minuta, Wolny dla Sandecji. Strzał Sobotki broni Kozaczyński

strzał Djousse broni Radliński

Sędzia Bartosz Frankowski rozpoczął spotkanie.

Sandecja: Radliński- Bartków, Szufryn, Szarek, Słaby, Bębenek, Nather, Szczepański, Dudzic, Sobotka, Fałowski.

Pogoń zagra w składzie: Kozaczyński- Ratajczak, Lewandowski, Rodak, Grzesik- Chirri, Calderon, Kosiorowski, Chietino, Demianiuk- Djousse.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12.30. W rundzie jesiennej górą byli piłkarze siedleckiej Pogoni, którzy odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Sandecją 1:0.