Czy jesteście zadowoleni z działania Straży Miejskiej w Siedlcach?

Siedlce

Edyta Zdunek 2015-05-11 11:21:23 liczba odsłon: 4048

Drodzy Internauci, macie szansę wypowiedzieć się na temat funkcjonowania siedleckiej Straży Miejskiej. Zachęcamy Was do udziału w ankiecie, której autorem jest student ostatniego roku "Bezpieczeństwa narodowego siedleckiej UPH, Jakub Gadomski.

Jakub na ankiecie przeprowadzonej wśród mieszkańców Siedlec i obszernym wywiadzie z komendantem siedlekciej Straży Miejskiej chce oprzeć badania, ktore posłużą mu do napisania pracy pn. "Działania i wizerunek społeczny Straży Miejskiej w Siedlcach".

- W swojej pracy chcę skonfrontować zadania wynikające z ustawodawstwa z realną działalnością Straży Miejskiej. Chcę także sprawdzić, jaka jest opinia siedlczan o pracy strażników i poziom wiedzy na temat tej formacji. Mam nadzieję, że uzyskam także informacje, czego oczekują siedlczanie od SM - mówi Jakub Gadomski 

Zachęcamy Was do wypełnienia ankiety. Jej wyniki i analizę zamieścimy w jednym z kolejnych papierowych wydań 'TS" i na naszej stronie www. 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.