Od błękitnej chusteczki do świata Ordonki

Artykuł drugiej potrzeby

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2015-05-23 23:19:47 liczba odsłon: 3515

O godz. 17.00 rozpocznie się jutro (24 maja) w Sali widowiskowej "Podlasie" MOK przy ul. Sienkiewicza 63 w Siedlcach koncert finałowy festiwalu "Piosenki moich rodziców".

Lista zakwalifikowanych do finału laureatów przedstawia się następująco:

Festiwal "Piosenki Moich Rodziców" - Koncert Finałowy

Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Lista laureatów Konkursu Piosenki Moich Rodziców zakwalifikowanych do finału.

W kategorii – Przedszkola:
1. Natalia Woźnica z piosenką "Szukaj mnie" – Niepubliczne Przedszkole „Pinokio“ w Siedlcach - opiekun Ewelina Zawadzka
2. Małgosia Jabłkowska z piosenką "Szukaj mnie" - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach - opiekun Mirosława Homka
3. Hania Jóźwiak z piosenką "Błękitna chusteczka" - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach - opiekun Mirosława Homka
4. Gabriela Bareja z piosenką "Kolorowe Jarmarki" - Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach - opiekun Monika Teodorczyk 
Izdebska

W kategorii – Szkoły Podstawowe klasy I-III:
1. Gabriela Sawczuk + chórek: Justyna Anusiewicz, Lena Osiej, Wiktoria Wójcik, Maria Siestrzykowska - z piosenką "Radość 
najpiękniejszych lat" - Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach - opiekunowie Katarzyna Perz i Robert Gryczka
2. Aleksandra Hawryluk - "Na cztery i na sześć" - Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach - opiekun Małgorzata 
Klimiuk
3. Daria Wyrozębska - z piosenką "Szukaj mnie" - Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach - opiekun Małgorzata 
Klimiuk
4. Maja Chazan, Wiktoria Izdebska, Sandra Jurzyk - z piosenką "Laleczka z saskiej porcelany" - Szkoła Podstawowa nr 7 w 
Siedlcach - opiekun Alicja Andrzejewska
5. Martyna Wójcik - z piosenką "Co ja w tobie widziałam" - Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach - opiekun Edyta Wójcik
6. Magdalena Jabłkowska - z piosenką "Motylem jestem" - Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach - opiekun Agnieszka Szymani
7. Amelia Zbucka z zespołem: Oliwia Duk, Urszula Kowalska, Gabriela Uziębło i Marta Łosieicz - z piosenką "Orkiestry dęte" - 
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach - opiekun Dorota Łazuga

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV-VI:
1. Karina Szurek - z piosenką "Czas nas uczy pogody" – Zespół Oświatowy w Pruszynie - opiekun Maciej Turkowski
2. Natalia Kubrak - z piosenką "Małe tęsknoty" – Zespół Oświatowy w Pruszynie - opiekun Maciej Turkowski
3. Aleksandra Michalska - z piosenką "O mnie się nie martw" – Szkoła Podstawowa nr 4 - opiekun Agnieszka Szymani
4. Kuba Jastrzębski - z piosenką "Każdy swoje 10 minut ma" - Zespół Oświatowy - Szkoła Podstawowa w Wiśniewie - opiekun 
Sławomir Sołtyszewski

W kategorii Gimnazja:
1. Weronika Czapska - z piosenką "Nie, nie żałuję" - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach - opiekun Małgorzata Rudnicka
2. Patrycja Łukaszuk - z piosenką "Kocham cię życie" - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach - opiekun Małgorzata Rudnicka
3. Anita Radzikowska i Dawid Szwejkowski - z piosenką "Ktoś między nami" – Miejski Ośrodek Kultury - opiekun Edyta Wójcik
4. Wiktoria Szysz - Anna Ostas – fortepian, Paweł Rymuza – gitara z piosenką – Publiczne Gimnazjum nr 4 - opiekun Maciej 
Turkowski
5. Agnieszka Skup z tatą – z piosenką "Za daleko mieszkasz miły" – Publiczne Gimnazjum nr 3 w Siedlcach - opiekun Elżbieta 
Chachaj
6. Wiktoria Mikiciuk - z piosenką "Małe tęsknoty" - Zespół Szkół nr 1 - Publiczne Gimnazjum nr 5 w Siedlcach - opiekun Anna 
Gotowicka-Lipińska

W kategorii Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Ewelina Koziestańska - z piosenką "Nie wierz mi, nie ufaj mi" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - opiekun Łukasz 
Jóźwiak
2. Milena Możdżonek - z piosenką "Świat Ordonki" – I Katolickie Liceum Ogólnokształcące - opiekun Magdalena Ostas
3. Wiktoria Koza - z piosenką "Zegarmistrz światła" - I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa - opiekun Maciej Turkowski

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.