Nadzieja w Dolcanie

Paweł Świerczewski 2015-05-30 15:18:34 liczba odsłon: 3633

Pogoń Siedlce przegrała z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Ostatnia kolejka zdecyduje, czy siedlczanie będą mieli szansę gry w barażach o utrzymanie w I lidze.

Koniec meczu. Termalica - Pogoń 2:0. Nieciecza w przyszłym sezonie zagra w ekstraklasie, a o bycie Pogoni w I lidze zdecyduje mecz pomiędzy Dolcanem Ząbki i GKS-em Tychy.

94 minuta. Chirri ukarany żółtą kartką

90 minuta. Wójcik strzela z rzutu wolnego wysoko nad bramką Nowaka.

Hat-trick w wykonaniu Goncerza i GKS Tychy traci nadzieję na dobry rezultat.

83 minuta. Dwie parady w jednej akcji w wykonaniu Witana. Kto jest najlepszym bramkarzem w Siedlcach?

Strzał Plizgi obronił Witan.

82 minuta. Żółta kartka dla Grzesika i rzut wolny dla Niecieczy w pobliżu pola karnego Pogoni.

80 minuta. Ostatnia zmiana w zespole Pogoni Za Demianiuka wszedł Dzięgielewski.

Pogoń prezentuje się zdecydowanie słabiej niż w pierwszej połowie.

76 minuta Strzał Plevy broni Witan.

75 minuta. Krystian Wójcik melduje się na boisku. Zmienił Kosiorowskiego.

72 minuta. Zamieszanie przed bramką Termalicy, ale bez gola dla siedlczan.

Za Dziubińskiego wszedł Chirri.

71 minuta. Boisko opuszcza kat Pogoni. Za Drozdowicza wchodzi Pleva.

67 minuta. Gol dla Niecieczy. Po dośrodkowaniu Biskupa ponownie piłkę w bramce Pogoni głową umieszcza Drozdowicz. Termalica- Pogoń 2:0.

65 minuta Błąd w polu karnym Dybca i mogło być groźnie, ale na szczęście bez negatywnych konsekwencji dla Pogoni

A Tychy przegrywają już 2:0!

60 minuta. Ale sytuacja Drozdowicza! Piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki strzeżonej przez Witana.

Dobre wieści. GKS Tychy przegrywa z GKS Katowice po golu Goncerza!

56 minuta. Żółta kartka dla Chomiuka po faulu na aktywnym Damieniuku.

54 minuta. Groźna akcja gospodarzy. Drozdowicz zagrał do Plizgi, ale ten był na spalonym.

Na trybunach w Niecieczy: "Jesteśmy ze wsi, ale jesteśmy najlepsi" - śpiewają kibice

48 minuta. Rzut rożny dla gospodarzy. Lewandowski oddala zagrożenie od bramki Pogoni.

Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

Koniec pierwszej połowy meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Siedlce. Siedlczanie walczą dzielnie, ale przegrywają do przerwy 1:0.

Do przerwy GKS Tychy - GKS Katowice mamy remis 0:0.

43 minuta. Strzał sprzed pola karnego Kosiorowskiego niecelny.

40 minuta. Gol dla Termalicy. Głową piłkę do siatki posyła Drozdowicz. Termalica: Pogoń 1:0.

Sam poszkodowany strzela wysoko nad bramką Nowaka.

38 minuta. Faul na Dziubińskim. Pogoń będzie miała swoją szansę z rzutu wolnego.

35 minuta. Kontra Pogoni i strzał Djousse, ale broni Nowak.

W Niecieczy silny wiatr utrudnia grę piłkarzom.

31 minuta. Mogło być groźnie, ale na spalonym Jakub Biskup.

27 minuta. Biskup strzela minimalnie niecelnie. W dalszym ciągu w Niecieczy mamy remis.

Pierwsze minuty należały do Termalicy. W miarę upływu czasu spotkanie się wyrównało.

18 minuta. Swoją sytuację miał Demianiuk, ale strzał z ostrego kąta nie dał upragnionej bramki.

W meczu, który na pewno również bardzo interesuje kibiców Pogoni, Gks Tychy po 20 minutach bezbramkowo remisuje z zespołem z Katowic.

15 minuta. Faul na Demianiuku i rzut wolny blisko pola karnego Termalicy. Jednak Strzał Calderona obronił Nowak.

12 minuta. Niecelny strzał Foszmańczyka.

4 minut. Rzut rożny dla Termalicy. Gospodarze bardzo blisko strzelenia gola. Z linii bramkowej wybił piłkę Ratajczak.

Sędzia Zbigniew Dobrynin rozpoczął spotkanie

Pogoń zagra w składzie:

POGOŃ: Andrzej Witan - Jan Grzesik, Tomasz Lewandowski, Daniel Dybiec, Jarosław Ratajczak, Antonio Calderon, Marcin Paczkowski, Adrian Dziubiński, Piotr Kosiorowski, Cezary Demianiuk, Donald Djousse.

Termalica walczy o awans do ekstraklasy. Pogoń marzy o zajęciu miejca w lidze gwarantującego grę w barażach o utrzymanie. Zwycięstwo bardzo przybliżyłoby siedlczan do osiągnięcia celu. Końcowy sukces Niecieczy, zagwarantuje jej historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zapowiadają się wielkie emocje!