„Mój tata - mój bohater”

Siedlce

Paweł Świerczewski oraz Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2015-06-17 10:47:54 liczba odsłon: 2644

21 czerwca w siedleckim Amfiteatrze odbędzie się Wieczór Chwały. Wydarzenie, w którym nie zabraknie wrażeń muzycznych i duchowych, szczególnie poświęcone zostanie ojcom.

Hasełm spotkania jest „Mój tata - mój bohater”. Rozpocznie się o godzinie 19.30. Wstęp wolny.

Organizatorem jest Wspólnota Jednego Ducha działająca przy Duszpasterstwie Akademickim w Siedlcach. W wydarzeniu uczestniczyć będzie biskup siedlecki Kazimierz Gurda. (PŚ)

Gościem Wieczoru będzie znany muzyk Joszko Broda (znany z zespołów "Arka Noego", "Dzieci z Brodą").

Przypomnijmy, że Wieczory Chwały, organizowane przez Wspólnotę Jednego Ducha, którą opiekuje się duszpasterz akademicki ks. dr Tomasz Bieliński, są w Siedlcach organizowane od ponad 7 lat. Początkowo odbywały się w każdy ostatni czwartek miesiąca, w sali wielofunkcyjnej KLO przy sanktuarium Świętego Józefa.

Dwa lata temu Wieczór Chwały zorganizowano w siedleckim amfiteatrze, pod hasłem „Mój tato, mój bohater”. W tym roku, po 2-letniej przerwie, Wieczór Chwały ponownie odbędzie się w siedleckim amfiteatrze. Ponieważ tegoroczny koncert zaplanowano 2 dni przed Dniem Ojca, hasłem spotkania znów jest: „Mój tato, mój bohater”.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie na nim: dobrej muzyki, formy teatralnej oraz atmosfery modlitwy. Punktem kulminacyjnym Wieczoru Chwały, tradycyjnie, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. (Ana)

 

 

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.