Lodowisko

Siedlce

2015-11-30 08:32:21 liczba odsłon: 3906

Byłam na lodowisku z 5-letnią córcią i mam ogromny niesmak po tej wizycie (korzystałam w poprzednich latach z lodowiska, więc mam porównanie).

 1. (najistotniejsza sprawa) Dlaczego czas pobytu liczy się od przejścia przez kasę? Przecież z dzieckiem trzeba się przebrać, pójść do toalety, wypożyczyć łyżwy i kask (a dobranie odpowiedniego rozmiaru przez pracowników nie trwa chwili, tylko co najmniej kilka minut) - i de facto z zegarkiem w ręku byłyśmy w stanie jeździć po lodowisku 20 minut!!! I tak nie byłyśmy w stanie zmieścić się w czasie, musiałyśmy dopłacać... Myślę, że wielu rodziców odwiedzających lodowisko będzie miało ten sam problem, a to niestety odstrasza od tego miejsca. Skoro właścicielem lodowiska jest ARM Siedlce - a nie prywatna firma - to nie powinniśmy się czuć naciągani na pieniądze.. 2. dlaczego jest tylko jedna kasa i to przy samym wejściu? Dziś kolejka była długa - i ludzie albo gnieździli się na 2-metrowym korytarzu albo stali na zewnątrz.. Trochę to trąca PRL-em..

(Magda)

Komentarze (13)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.