Zdarzenia drogowe z udziałem nietrzeźwych

Węgrów

2015-12-07 11:44:00 liczba odsłon: 4468
KPP Węgrów

KPP Węgrów

Podczas minionego weekendu, funkcjonariusze z powiatu węgrowskiego odnotowali 3 zdarzenia drogowe z udziałem osób pod wpływem alkoholu: dwóch kierowców i jednego pieszego.

W sobotę (5 grudnia) w Jasiorówce, gmina Łochów, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kierując fordem podczas wyprzedzania uderzył w opla, który skręcał w lewą stronę. Następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Po badaniu trzeźwości okazało się, że kierujący fordem miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Węgrowie, gdzie kierujący nissanem potrącił pieszego. Policjanci zbadali stan trzeźwości zarówno pieszego jak i kierującego autem. Okazało się, że pieszy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

6 grudnia, również w Węgrowie dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji z udziałem nietrzeźwego kierującego. Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że najprawdopodobniej 40 – letni mieszkaniec Węgrowa znajdując się w stanie nietrzeźwości wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący oplem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym kierującym i zatrzymali im prawa jazdy. Podejrzani będą teraz odpowiadać przed sądem. Grozi im nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Sierż. szt. Anna Maliszewska (KPP Węgrów)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.