Mój Tata - Mój Bohater

Siedlce

Paweł Świerczewski 2016-06-14 13:02:23 liczba odsłon: 3019

19 czerwca siedlczan czeka niezwykłe duchowe przeżycie. Po raz trzeci w amfiteatrze zorganizowany zostanie Wieczór Chwały, czyli koncert uwielbienia Boga. Spotkanie szczególnie poświęcone zostanie ojcom, jego hasło to: „Mój tata - mój bohater”.

Wieczory Chwały odbywają się w Siedlcach od 8 lat, tradycyjnie w sali wielofunkcyjnej KLO przy kościele św. Józefa. Od dwóch lat, w czerwcu spotkanie wiernych organizowane jest w amfiteatrze i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Tegoroczny Wieczór Chwały poświęcony zostanie w szczególny sposób ojcom.

- Chcemy w ten sposób podziękować Bogu samemu za Jego ojcostwo, a także za doświadczenie miłości naszych ziemskich ojców. Będziemy się modlić o silną wiarę dla wzorowych ojców, ale również o uzdrowienie dla tych w nałogach, depresjach czy w chorobie.

Zapraszamy zatem całe rodziny. Chcemy, by dzieci przyszły ze swymi tatusiami, żony ze swymi mężami, a teściowe z ich zięciami. Niech nie zabraknie wdów i sierot, którym doskwiera brak mężów i ojców. Bogu polecać będziemy te osoby, których związki przeżywają kryzys lub uległy rozkładowi. W naszej modlitwie nie zapomnimy o rodzicach, którzy stracili swoje pociechy oraz tych małżonkach, którzy nie mogą doczekać się poczęcia potomstwa. Zapraszamy też narzeczonych i wszystkie młode osoby, które planują w dalszej przyszłości założyć rodziny - zachęcają do uczestnictwa w wydarzeniu organizatorzy, czyli Wspólnota Jednego Ducha i Miejski Ośrodek Kultury.

Gościem wieczoru będzie Jerzy Zelnik. Nie zabraknie dobrej muzyki, a punktem kulminacyjnym spotkania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.