Pomóżmy Oli poszukać jej Radka! (Aktualizacja)

Siedlce

Ola M. 2016-07-18 11:04:34 liczba odsłon: 6721
Radek, który dziś zaginął Oli z osiedla Młynarska. Fot. Arch.

Radek, który dziś zaginął Oli z osiedla Młynarska. Fot. Arch.

Dziś rano około godz. 9 zaginął mój kotek. Stało się to na osiedlu Młynarska. Bardzo się o niego martwię i tęsknię. Pomóżcie mi go odnaleźć. Mam nadzieję, że nic złego się mu nie stało.

Kot nazywa się Radek. Jest rudy, stroni od ludzi i boi się nieznanych sobie osób. Kotek przebywał w domu, nie wychodził na dwór. W chwili zaginięcia miał na szyi kolorową obrożę.

Udostępnijcie tę wiadomość i zdjęcia. Może ktoś widział mojego kotka?

Proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję. Osoby które cokolwiek wiedzą o Radku proszę o telefon na nr 508 238 513.

___________________________________________________________________________________________________________

Aktualizacja:

Kotek Został odnaleziony. Ola dziękuje wszystkim za pomoc w poszukiwaniach!

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.