Problemy z rowerem miejskim

Siedlce

Rafał 2016-08-03 10:12:24 liczba odsłon: 6293

Chciałbym zwrócić uwagę na temat sprawności rowerów, które są w siedleckiej wypożyczalni...

Miało wszystko działać, tymczasem część rowerów albo nie da się używać, albo w ogóle są przypięte zwykłymi zapięciami na kod. Próby dodzwonienia się do serwisu kończą się wączeniem poczty głosowej. A jeśli nawet uda się połączyć, obsługa chyba nie do końca ma pojęcie o swym zadaniu. Serwisant, który według zapewnień miał przyjechać po 10 minutach, pojawił się - uwaga - po ponad godzinie... Chyba z Warszawy dojeżdża...

Na potwierdzenie dodaję zdjęcie uszkodzenia, z którym dziś się spotkałem, i przez które czekałem godzinę, bo roweru nie dało się oddać.

To chyba miało być bezobsługowe, jak mi się zdaje.

 

Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.