Efektywne zamiatanie ulic w Siedlcach

Siedlce

Grzegorz 2016-08-24 14:29:39 liczba odsłon: 12505

Wyglądając dzisiaj rano przez okno padłem ze zdziwienia. Zacznijmy jednak od początku. Wczoraj późnym wieczorem, gdy leżałem w łóżku i próbowałem zasnąć po całym dniu pracy na moją ulicę Asłanowicza wjechała zamiatarka, która zrobiła tak straszliwy hałas, że zmarłego by obudziła.

Rozumiem że robią to nocą bo mniejszy ruch na ulicy i łatwiej wszystko zamieść. Ale efekt ich pracy powala. Przesyłam zdjęcia jak wygląda ulica po ich pracy. Zrobili więcej złego jak dobrego. Zamiast zebrać brud to rozsypali więcej brudu.

Nie wiem czy to efekt starego sprzętu czy niedopatrzenia pracownika, ale jaki sens jest płacić za tak źle wykonaną pracę. To nie jest pierwszy raz. Za każdym razem jak widzę zamiatarkę i przyglądam się jej pracy to ewidentnie widać, że nie zbiera piachu ani brudu tylko wyrzuca go na środek ulicy.

Czy tak powinno wyglądać sprzątanie miasta? Pozdrawiam, Grzegorz.

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.