Jajkiem w radną

Łosice

Milena Celińska 2016-09-04 09:04:41 liczba odsłon: 9703

Po 45 latach przerwy w Kisielewie (gm.Platerów) odbędą się Dożynki Parafialne. Jedną z atrakcji jaką przygotowano będzie rzucanie jajkiem w radną Małgorzatę Musiolik .

Dożynki rozpoczną się o godz. 12.00 mszą w miejscowym kościele. O godz. 14.00 rozpocznie się świętowanie w OSP. Najmłodsi i dorośli będą mogli powalczyć w róźnych konkurencjach jak: przeciąganie liny, rzut ziemniakiem do opony czy bieganie pomiędzy oponami na czas. Największą jednak atrakcją ma być rzucanie jajkiem w radną z Kisielewa.

- Żeby we mnie rzucić tym jajkiem to trzeba je od nas kupić  za 5 zł. Uzbierane fundusze chcemy przeznaczyć na organizację Wigilii dla naszych mieszkańców. Jestem przygotowana i niczego się nie boję i mam nadzieję, że najwięcej jajek kupi nasz wójt  - śmieje się radna Małgorzata Musiolik.

Przed OSP w Kisielewie będą też sprzedawane cegiełki za 20 zł.

- Za te 20 zł będzie można zjeść pierogi, ciasta, swojskie wędliny i kiełbaskę z grilla. Wszystkie te smakołyki zostały przygotowane przez nasze gospodynie z Kisielewa - dodaje radna.

 

Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.