Prezydent Pan i Władca?

Siedlce

TK 2016-09-05 11:11:31 liczba odsłon: 15272

Otrzymaliśmy ciekawą relację z wizyty prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego na targach rolniczych.

Jechał karetą zaprzężoną w pięć koni i chciał wjechać na teren targowy gdzie ludzie spacerowali. Dowódca ochrony wydał wcześniej zakaz wpuszczania wszelakich zaprzęgów konnych. Jeden z pracowników ochrony poinformował woźnicę, że nie można wjechać. Na to wysiadł z karety pan Kudelski i z "gębą" na człowieka. „Wiesz kim ja jestem? To ja jestem pańskim pracodawcą, a nie dowódca" - to tylko niektóre teksty... Na koniec zignorowali informację podaną przez pracownika ochrony i wjechali w tłum mimo zakazu człowieka odpowiedzialnego za bezpieczeństwo na imprezie.

Tak więc człowiek żyje w przeświadczeniu, że jest pracodawcą urzędników, a tu nagle okazuje się, że jest inaczej... Osobiście uważam zachowanie pana prezydenta miasta Siedlce za uwłaczające dla niego samego. Uważam, że wyszedł by z "twarzą" z tej całej sytuacji, gdyby swoich gości z karety zabrał na spacer szanując w ten sposób decyzję ludzi odpowiadających za bezpieczeństwo na imprezie. Ludzi, którzy nie przyszli tam dla zabawy ale do pracy, uczciwej pracy... 

Komentarze (45)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.