Obciach stulecia?

Mińsk Mazowiecki

Bartosz Szumowski 2016-11-14 10:47:02 liczba odsłon: 2733
fot. BS

fot. BS

„Jak żyję, nie widziałam takiego kabaretu” to stwierdzenie, które raczej rzadko pojawia się na sesjach Rady Gminy Mińsk Mazowiecki. Co sprawiło, że tym razem takie słowa padły, na dodatek z ust przewodniczącej?

Jolanta Bąk użyła tego określenia, mówiąc o uchwalanych podczas obrad zmianach w tegorocznym budżecie gminy.

- Ujęto w nich remont ul. Północnej w Brzózem i odcinka drogi Brzóze- Borek Miński. Naprawdę dobrze, że to zrobiono. Byłam na tej drodze. Bardzo się rozpadła i wymaga remontu - oceniła.

Na tym jednak nie skończyła się jej interpelacja.

- Kiedy byłam w Borku, rozbawił mnie wasz przystanek autobusowy, bo metr przed nim jest rów. Podejrzewam, że to rów odwadniający. Jak żyję, nie widziałam takiego kabaretu. To chyba obciach stulecia. Nie wyobrażam sobie, jak można było tak postawić przystanek, że wychodzące z niego dzieci mogą wpaść po pas w wodę - dodała. 

Zostało Ci do przeczytania 73% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 45/2016:

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.