Rozstrzygnięcie konkursu kinowego

Siedlce

Paweł Świerczewski 2016-12-01 12:03:42 liczba odsłon: 2027
plakat

plakat

Najbliższy weekend w kinie Helios zapowiada się bardzo ciekawie. Z okazji nadchodzących mikołajek, najmłodsi widzowie mogą liczyć na wiele atrakcji. Przedstawiamy laureatów konkursów, w których nagrodami były bilety do siedleckiego kina.

Zwycięzcy konkursu biletowego  na specjalny seans filmu „Vaiana: Skarb oceanu” (4.12. godz. 14.30) i ich odpowiedzi na pytanie o najlepszy film Disney'a:

Wiesława Chwedczuk

- Chętnie zabiorę głos w tej sprawie, bo wciąż w pamięci mam oddźwięk filmu, który zrobił na mnie ogromne wrażenie przed laty, była to „Mała Syrenka”. Film ten mogłabym oglądać bez przerwy i to nie tylko dlatego, że przypomina mi moje młodzieńcze lata, ale głównie dlatego, że w prosty sposób udowadnia, że najważniejsza w życiu jest miłość i że o nią warto zawalczyć. To tkliwy film o tęsknocie, zauroczeniu, miłości, przygodzie, a szczęśliwy jak  zwykle w bajkach koniec, gwarantuje nasze dobre samopoczucie, mimo ,że chwilami mógłby z niejednego wrażliwca wycisnąć łzy. Polecam gorąco nie tylko dzieciom, bo to że dziewczynki chętnie utożsamiałyby się z Arielką, to wiem na pewno!

Anna Michalczuk

- Moim zdaniem najciekawszy film Disneya to „Piękna i Bestia" z 1991 r. Ostatnio oglądałam tę bajkę z moją 4 letnią córką i była zachwycona. Bajka niesie ze sobą wspaniałe przesłanie - że nie należy oceniać kogoś po wyglądzie, ale po jego uczynkach i tym co ma w sercu. Bajki Disney'a oprócz wspaniałych efektów, bajkowych scenerii -  uczą i w tym tkwi chyba ich moc.

Kamil Załęski

W domu, czy w pracy,

z wieczora, czy z rana,

polecam wszystkim

włączyć „Tarzana"!

 

Ten film Disney'a

uczy przetrwania,

w przyjaźni życia,

sztuki kochania

 

Łącząc dwa światy

zwierząt i ludzi,

wzniosłe emocje

w każdym obudzi.

 

Piękne morale

widzom przesyła:

że w sercu ludzkim

największa jest siła!

 

Szanowna Pani,

drogi Kolego....

od tego filmu  nie ma lepszego!

 

Zwycięzca konkursu biletowego  na godzinny seans animacji „Rodzina Treflików” (4.12. godz. 12.15) i jego odpowiedź na pytanie o emocje, jakie towarzyszyły jego pierwszemu wyjściu do kina:

Ania Mateuszak

Mam trzy latka, trzy i pół,

Głową sięgam ponad stół 

Mama do kina mnie zaprowadziła, 
w szaleństwo doprowadziła. 
Popcorn mi kupiła, 
i z biletem do Pani pośpieszyła.
Pani do sali nas zaprosiła, 
bo była bardzo miła. 
W kinie siedzeń jest bez liku
co doprowadziło mnie do mętliku. 
Ciemno się zrobiło, bajka się zaczęła
i moja radość się rozpoczęła. 
Kino dreszczyk emocji mi sprawiło 
bo w nim jest bardzo miło. 

 

Zwycięzca konkursu biletowego na zestaw bajek z serii „Przygody słoniczki Elli” (4.12. godz. 10.30) i jego odpowiedź na pytanie o ulubioną zwierzęcą postać z bajki:

Teresa Toczyska

- Moją ulubioną postacią z bajek jest Król Julian. To najbardziej pozytywna postać jaką widziałam w dziecięcych produkcjach. Jego niezapomniane teksty bawią nie tylko młodszą publiczność, ale również i tę starszą. Teksty Juliana to klasyka cytowana niejednokrotnie na imprezach młodzieżowych oraz na spotkaniach towarzyskich. Postać ta zawsze wywołuje "banana" na mojej twarzy nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Laureaci zaproszenia mogą odebrać w dniu seansu w kinie Helios Siedlce. Prosimy o posiadanie przy sobie dowodu tożsamości.

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.