Ola prosi o wsparcie

Siedlce

Paweł Świerczewski 2016-12-27 11:47:54 liczba odsłon: 3662
screen

screen

Mieszkająca w Siedlcach, akrobatka - Aleksandra Kiedrowicz w 2015 roku zwyciężyła w polskiej edycji Mam Talent. Obecnie swoich sił próbuje w gruzińskim odpowiedniku programu. Żeby móc pozostać w programie, potrzebuje waszych głosów.

Siedlczanka, niestety nie zdobyła wystarczającej ilości głosów widzów programu, by awansować dalej. Jednak ma możliwość znaleźć się w finale dzięki wsparciu internautów. Na swoim profilu na Facebook'u zwróciła się z apelem do fanów. Prezentujemy wpis poniżej (pisownia oryginalna).

KOCHANI! I tym razem proszę Was o małą pomoc. Niestety wczoraj nie udało się przejść dzięki głosom widzów do finału Gruzyjskiego „Mam Talent" ale zostałam wybrana przez głównego sponsora i nadal mam szansę. Wystarczy, że poświęcicie 20 sekund i oddacie darmowy głos na mnie TUTAJ (niestety chyba nie działa na komórkach). Każda osoba może zagłosować tylko raz i mamy czas do 21.00 polskiego czasu. Bardzo zależy mi na tym żeby przejść dalej bo chciałabym stworzyć nowy akt na innym rekwizycie. W ostatnim roku osoba , która przeszła do finału miała około 13 tysięcy głosów więc naprawdę potrzebuję waszej pomocy... Pokażmy, że Polska MA TALENT.

Występ Aleksandry obejrzycie tutaj.

Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.