Nowy dyrektor GOK w Suchożebrach

Siedlce, Suchożebry

Zbigniew Juśkiewicz 2017-04-18 14:05:21 liczba odsłon: 9038

Dzisiaj, 18 kwietnia, został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Suchożebrach. Zgłosiło się do niego trzech kandydatów, ale jeden został odrzucony już w pierwszym etapie ze względów formalnych.

Do drugiego etapu, rozmów indywidualnych, zakwalifikowała się obecna dyrektor, Marlena Uziębło oraz Dorota Todorska (wcześniej dyrektor GOK w Wodyniach. Komisja konkursowa (składająca się z 3 osób) zdecydowała, że nowym dyrektorem GOK w Suchożebrach będzie Dorota Todorska. Swoje obowiązki ma objąć z początkiem maja. 

- O wyborze zadecydował przedstawiony program działania GOK oraz kwalifikacje Doroty Todorskiej - mówi członek komisji konkursowej, sekretarz gminy Suchożebry, Agnieszka Rawa.

- Odchodzę z twarzą i dumą z tego, co zrobiłam - komentuje Marlena Uziębło. - Chciałam pewne sprawy wyprostować, tak, aby GOK funkcjonował zgodnie z prawem. Poróżniłam się przez to z wójtem. Pewnie dlatego zostałam skreślona. 

 

Komentarze (20)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.