Mirosław Buczek 2017-04-22 16:10:51 liczba odsłon: 30996

Zakończył się mecz I ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice.

1 : 2 (0 : 0)

BRAMKI: Bajdur 60 - Grzelak 88, Rybski 90 + 5

Przebieg   spotkania

Koniec meczu

90 + 5 min - ANDRZEJ RYBSKI strzela gola dla gości

90 + 3 min - Wrzesiński doskonale przerzuca piłkę do Burkhardta, ten mając przed sobą tylko bramkarza poteżnie strzela z pierwszej piłki, a ta przelatuje centymetr nad poprzeczką

90 min - sędzia dolicza minimum 8 minut

89 min - zmiana w Pogoni: Burkhardt wchodzi za Paczkowskiego

88 min - RAFAŁ GRZELAK strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania

88 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła

85 min - żółtą kartkę otrzymuje Bajdur

85 min - Tomasiewicz podaje  do Bancessiego, ten do Wrzesińskiego, akcję siedlczan czubkami palców przerywa Budziłek

84 min - zmiana w Pogoni: Bancessi wchodzi za Zjawińskiego

83 min - żółte kartki otrzymują Biernat i Jędrych

82 min - ale zamieszanie pod bramką Pogoni, piłka odbija się od słupka, Misztal opanowuje sytuację

77 min - Zjawiński marnuje fatalnym podaniem dobrze zapowiadającą się akcję Pogoni

76 min - zmiana w Chojniczance: Niedziela wchodzi za Biskupa

75 min - gorąco pod bramką gospodarzy, Jędrych ratuje sytuację

74 min - Kieruzel mocno strzela z wolnego, Misztal znakomicie broni

72 min - zmiana w Pogoni: Wrzesiński wchodzi za Świerblewskiego

70 min - Mikołajczak strzela na drugie piętro

67 min - Bajdur mocno strzela zza pola karnego, Budziłek broni

66 min - druga zmiana w Chojniczaqnce: Rybski wchodzi za Chvedukasa

62 min  - zmiana w Chojniczance: KKosakiewicz wchodzi za Golańskiego

60 min - MICHAŁ BAJDUR strzałem z ostregą kąta do pustej bramki zdobywa prowadzenie dla Pogoni

58 min - żółtą kartkę otrzymuje Golański z Chojniczanki

55 min - Chvedukas przerywa akcję Tomasiewicza

53 min - Rafał Misztal wraca do gry

51 min - lekarz cały czas udziela pomocy bramkarzowi gospodarzy, spiker informuje, że mecz ogląda 1263 kibiców

49 min - groźnie pod bramką Pogoni, Misztal odbija piłkę i ...  leży na boisku

48 min - Bajdur centruje z rzutu rożnego, Budziłek piąstkuje piłke poza pole karne

Koniec pierwszej połowy meczu

45 min - Zjawiński otrzymuje idealne podanie na 5 metr i ... nie trafia w piłkę

44 min - niezła sytuacja Pogoni, Zjawiński strzela, piłka ociera się o jednego z graczy Chojniczanki i trafia w boczną siatkę

39 min - Tomasiewicz podaje z wolnego wprost pod nogi pierwszego obrońcy

36 min - Tomasiewicz ostro dogrywa na pole karne, nikt nie dochodzi do piłki

32 min - Budziłek uprzedza Zjawińskiego na 18 metrze od bramki

29 mn - Biskup centruje, piłka w rękach Misztala

27 min - Zjawiński podaje, Świerblewskiemu zabrakło centymetrów, by skierować piłkę do bramki rywali

26 min - Zjawiński strzela z narożnika pola karnego, piłka przelatuje tuż nad bramką

23 min - obiecująca akcja: Chyła - Zjawiński - Świerblewski kończy się niedokładnym podaniem tego ostatniego

19 min - Zawistowski centruje z wolnego, Misztal piąstkuje piłkę w pole

17 min - Tomasiewicz centruje z rzutu rożnego, żaden z pogonistów nie dochodzi do piłki

14 min - Misztal szybszy od Podgórskiego

13 min - dobra kontra Pogoni, nikt nie przecina podania Świerblewskiego wzdłuż pustej bramki

10 min - Tomasiewicz niedokładnie podaje do Chyły na 18 metr, Pogoń kończy akcję bez strzału

3 min - rzut wolny dla gości, Mikołajczak nie wykorzystuje znakomitej okazji do zdobycia prowadzenia

1 min - rozpoczynają gospodarze

Składy drużyn

POGOŃ: Rafał Misztal - Daniel Chyła, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Żytko, Tomasz Lewandowski, Marcin Paczkowski, Damian Świerblewski, Jakub Szrek, Michał Bajdur, Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Eusebio Bancessi, Marcin Burkhardt, Piotr Krawczyk, Robert Janicki, Konrad Wrzesiński.

CHOJNICZANKA: Łukasz Budziłek - Marcin Biernat, Karolis Chvedukas, Piotr Kieruzel, Paweł Golański, Jakub Biskup, Tomasz Mikołajczak, Jacek Podgórski, Przemysław Pietruszka, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak.

Rezerwowi: Maciej Gostomski, Hieronim Gierszewski, Łukasz Kosakiewicz, Michał Markowski, Mariusz Kryszak, Bartłomiej Niedziela, Andrzej Rybski.

SĘDZIOWIE: Mateusz Złotnicki (główny), Krzysztof Nejman (i asystent), Filip Sierant (II asystent), Piotr Urban (techniczny)