Ludzie, szanujmy się!

Siedlce

Iwona 2017-05-31 13:30:13 liczba odsłon: 7956

Parkowanie w Siedlcach

Jestem kobietą o jasnych włosach, ale wbrew obiegowej opinii całkiem nieźle radzę sobie za kierownicą. Jednak dzięki takim osobom, jak kierowcy tych samochodów, widocznych na zdjęciu - mam ochotę zachować się typowa blondyna i przydzwonić w jednego, czy drugiego palan...

Ja rozumiem, że miejsc do parkowania przy Starostwie, czy Urzędzie Wojewódzkim jest mniej, niż rzeczywiste zapotrzebowanie. Ale ludzie, szanujmy się nawzajem! Te samochody raz, że parkują na zakazie postoju, dwa, że praktycznie uniemożliwiają wyjazd prawidłowo zaparkowanym pojazdom! Męczyłam się dobre 10 minut, zanim udało mi się wyjechać! A wystarczyło tylko wykazać się odrobinę mniejszą precyzją ... i delikwent zapamiętałby sobie taką nauczkę na długo!

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.