Mirosław Buczek 2017-08-05 16:33:50 liczba odsłon: 62507

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Odra Opole.

POGOŃ - ODRA 1 : 2 (0 : 1)

Bramki: Wichtowskii 90 + 5 - Wodecki 31, Bodzioch 52.

Przebieg spotkania

Koniec meczu

90 + 5 min - MACIEJ WICHTOWSKI strzela głową gola dla Pogoni

90 + 5 min - Czarnecki zatrzymuje Maćczaka

90 + 3 min - Kitano strzela głową z kilku metrów, Weinzettel broni

90 + 1 min - Polkowski kąśliwie uderza z wolnego, bramkarz gości z trudem odbija piłkę na rzut rożny

90 min - sędzia dolicza minimum 5 minut

90 min - Polkowski strzela z dystansu, piłka przelatuje wysoko nad bramką

89 min - Zjawiński strzela z wolnego w mur obrońców

88 min - kontratak Odry zakończony niecelnym dograniem Habusty

85 min - żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymuje Weinzettel

84 min - Paluchowski główkuje, piłka mija bramkę Odry

83 min - Zjawiński wypuszczaq Świerblewskiego, ale ten nie dochodzi do piłki

80 min - kontra gości, Niziołek podaje piłkę wprost pod nogi Kitano

78 min - zmiana w Pogoni: Kitano wchodzi za Chyłę

77 min - spiker informuje, że mecz ogląda1883 kibiców

76 min - zmiana w Odrze: Habusta wchodzi za Wodeckiego

74 min - żółtą kartkę otrzymuje Maćczak z Odry

73 min - Cverna blokuje strzał Polkowskiego

71 min - zmiana w Pogoni: Świerblewski wchodzi za Tomasiewicza

65 min - zmiany w Odrze: Wojciechowski i Wepa wchodzą za Marca i Gancarczyka

63 min - zmiana w Pogoni: Wichtowski wchodzi za Szreka

62 min - Brusiło potężnie strzela z 30 metrów, Stepniowski świetnie broni

59 min - żółtą kartkę otrzymuje Wodecki z Odry

58 min - Peroński strzela głową, Stepniowski odbija piłkę na rzut rożny

55 min - Zjawiński strzela z dystansu, piłka przelatuje tuż obok słupka

52 min - MATEUSZ BODZIOCH strzela głową drugą bramkę dla Odry

50 min - Gancarczyk mija Stępniowskiego i z ostrego kąta strzela w boczną siatkę

49 min - groźne pod bramką gości, Zjawiński strzela, piłkaora się o jednego z obrońców, ale Weinzettel nie daje się zaskoczyć                  46 min - żółtą kartkę otrzymuje Cverna z Odry

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

42 min - po rzucie rożnym dla Pogoni, Żytko przewraca się w polu karnym, sędzia uznaje, że faulu nie było

41 min - Stępniowski szybszy od Maćczaka

39 min - przy piłce częściej są pogoniści, ale nie przekłada to się na sytuacje pod bramką rywali

31 min - MARCIN WODECKI strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola dla przyjezdnych, opolanin miał zbyt dużo swobody na polu karnym gospodarzy

28 min - składna akcja Pogoni, obrońcy Odry wybijają piłkę po centrze Ratajczaka

25 min - żółtą kartkę otrzymuje Paluchowski z Pogoni

23 min - Tomasiewicz centruje z rzutu rożnego, żadnemu z graczy nie udaje się przeciąć lotu piłki

18 min - Ratajczak otrzymuje żółtą kartkę, Wodecki strzela z wolnego w mur

17 min - Polkowski strzela zza pola karnego, Weinzettel pewnie broni

15 min - kolejna dobra interwencja bramkarza Pogoni

14 min - rzut karny dla Odry po problematycznej decyzji arbitra; KRYSTIAN STĘPNIOWSKI broni strzał Wodeckiego

11 min - rzut wolny dla Pogoni po faulu na Tomasiewiczu, Zjawiński trafia w mur obrońców

10 min - bramkarz gości dobrze interweniuje na 20 metrze od bramki

7 min - rzut rożny dla Pogoni po akcji Polkowskiego

5 min - Gancarczyk ogrywa Ratajczaka, rzut rożny dla Odry, Marzec fatalnie uderza z 17 metra

3 min - Paluchowski płasko centruje, rzut rożny dla Pogoni

POGOŃ: Krystian Stępniowski - Jarosław Ratajczak, Mateusz Żytko, Arkadiusz Czarnecki, Daniel Chyła, Jakub Szrek, Łukasz Jegliński, Dawid Polkowski, Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński, Adrian Paluchowski.

Rezerwowi: Przemysłaqw Frąckowiak, Adrian Małachowski, Paweł Garyga, Seiya Kitano, Dawid Kieplin, Maciej Wichtowski, Damian Świerblewski.

ODRA: Tobiasz Weinzettel - Vaclac Cverna, Rafał Niziołek, Rafał Brusiło, Mateusz Marzec, Bartłomiej Maćczak, Łukasz Winiarczyk, Mateusz Peroński, Mateusz Bodzioch, Marcin Wodecki, Marek Gancarczyk.

Rezerwowi: Mateusz Kuchta, Tomasz Wepa, Robert Trznadel, Jakub Habusta, Filip Żagiel, Paweł Wojciechowski, Gabriel Nowak.