Pogoń z Wigrami na remis

Paweł Świerczewski 2017-08-19 16:55:51 liczba odsłon: 3628
Po meczu żaden z trenerów nie był zadowolony.

Zakończył się mecz Nice I ligi piłkarskiej pomiędzy drużynami: MKP Pogoń Siedlce i Wigry Suwałki.

Składy:

Pogoń Siedlce: Krystain Stępniowski - Jarosław Ratajczak - Paweł Garyga - Dariusz Zjawiński - Grzegorz Tomasiewicz - Mateusz Żytko - Seiya Kitano - Maciej Wichtowski - Łukasz Jegliński - Arkadiusz Czarnecki - Dawid Polkowski.

Trener: Adam Łopatko.

Wigry Suwałki: Przemysław Wróbel - Paweł Olszewski Rafał Remisz - Robert Dadok - Patryk Sokołowski - Mateusz Radecki - Artur Bogusz - Adrian Jurkowski - Mariusz Rybicki - Damian Gąska - Robert Obst.

Trener: Artur Skowronek.

1 minuta: Sędzia Mariusz Korpalski rozpoczął spotkanie.

5 minuta: W sytuacji sam na sam z Damianem Gąską broni Krystan Stępniowski.

Wigry były bardzo bliskie objęcia prowadzenia.

9 minuta: Strzał z daleka Dariusza Zjawińskiego. Przemysław Wróbel nie miał problemu z obroną.

13 minuta: Ponownie strzela Zjawiński, ponownie problemu z obroną nie miał Wróbel.

15 minuta: Zza pola karnego strzelał Robert Dadok. Stępniowski broni.

16 minuta: Artusz Bogusz ukarany żółtą kartką za faul w  środkowej części boiska.

21 minuta: Rzut rożny dla Wigier. Dośrodkowanie wybite przez pogonistów.

25 minuta: Mecz do tej pory ma wyrównany przebieg. Poza sytuacją Wigier w 5 minucie, która mogła zakończyć się golem, drużyny rzadko stwarzają zagrożenie pod bramką rywali.

27 minuta: Mateusz Radecki strzela groźnie w polu karnym Pogoni. Piłka po rykoszecie powędrowała nad bramką strzeżoną przez Krystiana Stępniowskiego.

31 minuta: Kitano wbiegł z piłką w pole karne rywali. Jego atak zatrzymali jednak obrońcy Wigier.

33 minuta: Mariusz Rybicki faulowany tuż przed polem karnym Pogoni. Rzut wolny dla Wigier. Strzela Damian Gąska. Piłka wędruje nad poprzeczką.

37 minuta: Faul na Tomasiewiczu w środkowej części boiska. Dośrodkowuje Dawid Polkowski. Strzał głową Czarneckiego mija bramkę Wigier.

39 minuta: Artur Bogusz groźnie z bliska uderza na bramkę Stepniowskiego. Bramkarz broni instynktownie.

42 minuta: Kontra w wykonaniu Wigier. Trzech piłkarzy atakowało, trzech pogonistów broniło. Zagrożenie ostatecznie zostało zażegnane.

45 minuta: Sędzia dolicza jedną minutę.

Koniec pierwszej połowy. Wynik 0:0. Więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie jednak goście.

46 minuta: Rozpoczyna się druga połowa meczu.

Zmiana w Pogoni. Garygę zmienił Daniel Chyła.

47 minuta: Seiya Kitano ukarany żółtą kartką.

50 minuta: Kitano faulowany przed polem karnym Wigier. Z rzutu wolnego uderza Dawid Polkowski. Piłka jednak trafia w mur.

53 minuta: Kitano strzela zza pola karnego. Bez problemu broni Wróbel.

57 minuta: Kolejny groźny atak Japończyka. Górą jednak ponownie Wróbel.

60 minuta: Druga połowa jak dotąd zdecydowanie lepsza w wykonaniu siedlczan, którzy przeważają obecnie na boisku.

Spiker informuje, że dzisiejsze spotkanie ogląda 1685 widzów.

64 minuta: Groźnie w polu karnym uderzał Robert Obst. Broni Stępniowski.

65 minuta: Tomasiewicza zmienia Dawid Kieplin.

67 minuta: Mariusz Rybicki w sytuacji sam na sam z bramkarzem Pogoni. Górą Stępniowski.

71 minuta: Zmiana w zespole Wigier. Za Mariusza Rybickiego wszedł Krzysztof Wołkowicz.

75 minuta: Ostatnia zmiana w Pogoni. Za Dawida Polkowskiego wszedł Adrian Paluchowski.

76 minuta: Groźnie zza pola karnego uderzał Dadok. Piłka minimalnie wędruje nad poprzeczką.

78 minuta: Zmiana w zespole gości. Za Dadoka na boisku pojawił się Patryk Klimala.

81 minuta: Kontuzji doznaje Zjawiński. Pogoń grać musi w 10.

82 minuta: Żółtą kartką ukarany został Krzysztof Wołkowicz.

85 minuta: Radecki w sytuacji sam na sam ze Stępniowskim. Górą bramkarz Pogoni.

88 minuta: Paluchowski ukarany żółtą kartką.

Kibice nie zgadzają się z decyzją sędziego. Gwizdy na stadionie.

90 minuta: Sędzia doliczył 3 minuty.

Koniec meczu. Pogoń - Wigry 0:0.