Wysoka przegrana Pogoni

Mirosław Buczek 2017-09-02 17:47:57 liczba odsłon: 4050

W Bytowie zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Bytovia-Drutex - Pogoń Siedlce.

BYTOVIA   -   POGOŃ  4 : 1 (2 : 0)

Bramki: Surdykowski 4, 63, Jakóbowski 15, Wolski 61 - Tomasiewicz 82 (k).

NAJWAŻNIEJSZE SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 1 min - żółtą kartkę otrzymuje Jakóbowski z Bytovii

90 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

86 min - Oszmaniec bez problemów broni strzał Mrozińskiego

84 min - żółtą kartkę otrzymuje Kamiński z Bytovii

83 min - zmiana w Bytovii: Stasiak wchodzi za Bąka

82 min - GRZEGORZ TOMASIEWICZ strzela z karnego honorową bramkę dl;a Pogoni

80 min - rzut karny dla Pogoni

71 min - zmiana w Bytovii: Kuzdra wchodzi za Poczobuta

71 min - zmiana w Pogoni: Misztal wchodzi za Stępniowskiego

68 min - zmiana w Bytovii: Hebel wchodzi za Wolskiego

63 min -...  i stało się, JANUSZ SURDYKOWSKI podnosi prowadzenie gospodarzy

62 min - Zjawiński strzela tuż obok bramki

61 min - BARTOSZ WOLSKI strzela trzecią bramkę dla Bytovii, pachnie wczorajszym wynikiem z Kopenhagi

59 min - zmiana w Pogoni: Kitano wchodzi za Bajdura

55 min - zmiana w Pogoni: Kun wchodzi za Czarneckiego

50 min - siedlczanie coraz częściej goszczą pod bramką gospodarzy, ich akcje nie kończą się jednak strzałami

46 min - drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

W rozegranym dziś spotkaniu Odra Opole wygrała z Chojniczanką Chojnice 2 : 1.

Koniec pierwszej połowy

44 min - żółtą kartkę otrzymuje Poczobut z Bytovii

40 min - nieco odważniej zaczyna grać Pogoń

37 min - piłka po strzale Dudy przelatuje tuż obok siedleckiej bramki

35 min - stroną dyktującą warunki gry cały czas jest Bytovia

17 min - Stępniowski świetnie broni strzał Dudy z rzutu wolnego

15 min - MICHAŁ JAKÓBOWSKI wykorzystuje dobre podanie Wacławczyka i podwyższa prowadzenie gospodarzy

10 min - mecz toczy się w szybkim tempie

4 min - Jakóbowski dogrywa piłkę na pole karne Pogoni, tam przejmuje ją Duda i podaje do JANUSZA SURDYKOWSKI, który nie marnuje świetnej sytuacji

1 min - dobra akcja gospodarzy, Surdykowski o krok od zdobycia gola

BYTOVIA: Mateusz Oszmaniec - Sebastian Kamiński, Krzysztof Bąk, Fran Gonzales, Jakub Wilk,, Bartosz Wolski, Bartłomiej Poczobut, Sławomi Duda, Kamil Wacławczyk,, Michał Jakóbowski, Janusz Surdykowski.

Rezerwowi: Michał Szromnik, Michał Stasiak,, Marek Opałacz, Jakub Kuzdra,m Bartosz Biel,, Maksymilian Hebel, Orlando Kpassa.

POGOŃ: Krystian Stępniowski - Maciej Wichtowski, Arkadiusz Czarnecki, Mateusz Żytko, Jarosław Ratajczak, Michał Bajdur, Piotr Mroziński, Adrian Małachowski, Grzegorz Tomasiewicz, Damian Świerblewski, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Rafał Misztal, Jakub Szrek, Miroslav Pastva, Dawid Polkowski, Dominik Kun, Seiya Kitano, Adrian Paluchowski.