Dwie korony

Mińsk Mazowiecki, Cegłów

Bożena Nowotniak 2017-09-09 10:18:35 liczba odsłon: 3087
Karolina Cyranka (fot. arch.)

Karolina Cyranka (fot. arch.)

Karolina Cyranka - pierwsza miss Cegłowa.

Pierwszy raz w historii społeczność gminy Cegłów wybrała Miss Gminy. Wybory odbyły się podczas tegorocznego festynu Sójka Mazowiecka. Okazało się wtedy, że los spłatał miłego figla Karolinie Cyrance. Zdobyła największą liczbę głosów w prowadzonym na FB plebiscycie internetowym, więc otrzymała tytuł Miss Publiczności. A chwilę potem ośmioosobowe jury przyznało jej diadem i tytuł Miss Gminy.

- Co przesądziło o tym, że zdecydowałaś się walczyć o koronę najpiękniejszej? To chyba nie było łatwe, społeczność cegłowska jest mała, wszyscy się tu znają...

- Pomyślałam, że takie wybory miss to w naszej gminie coś nowego. Biorąc w nich udział, mogę się czegoś nauczyć, lepiej poznać ludzi. Nawiązać kontakt z dziewczynami, z którymi wystartuję. Nie bez znaczenia były też nagrody - 500 zł i wycieczka do Brukseli, fundowana przez europosła Jarosława Kalinowskiego.

- Rodzice nie odwodzili córki od tego pomysłu?

- Byli nastawieni pozytywnie. Zachęcali mnie wręcz, bym startowała. Głosowali na mnie na Facebooku. 

-Co daje udział w konkursie miss, prowadzonym podczas lokalnej imprezy? 

- Przed „Sójką” i przed występami na scenie przeszłyśmy cykl szkoleń. Ćwiczyłyśmy, jak odpowiadać na zaskakujące pytania, uczyłyśmy się ładnie chodzić, tańczyć, były próbne fryzury i makijaże. To wszystko się przyda. 

 

Zostało Ci do przeczytania 74% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 36/2017:

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.