Mirosław Buczek 2017-09-09 17:10:04 liczba odsłon: 73293

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn.

POGOŃ  -  STOMIL 1 : 0 (1 : 0)

Bramki: Zjawiński 5.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 1 min - żółtą kartkę otrzymuje Misztal z Pogoni

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

90 min - Sołowiej nie trafia głową z kilku metrów od bramki siedlczan

89 min - Lech centruje z wolnego, Misztal piąstkuje piłkę w pole

88 min - żółtą kartkę otrzymuje Zahorski ze Stomilu

87 min - zmiana w Pogoni: Świerblewski wchodzi za Tomasiewicza

86 min - żółtą kartkę otrzymuje Baranowski ze Stomilu

80 min - rzut wolny dla Stomilu na 22 metrze od bramki Pogoni, Lech centruje, obrońcy wybijają piłkę za pole karne, po dobitce Karankiewicza futbolówka wychodzi na rzut rożny

79 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1509 kibiców

77 min - groźnie pod bramką Pogoni, Misztal broni strzał Karankiewicza

75 min - zmiana w Pogoni: Paluchowski wchodzi za Zjawińskiego

73 min - zmiana w Stomilu: Ziemann wchodzi za Ramireza

73 min - żółtą kartkę otrzymuje Sołowiej ze Stomili

71 min - Kun strzela z dystansu, piłka przelatuje nad bramką Stomilu, w rewanżu to samo robi Głowacki

65 min - Misztal wygrywa pojedynek z Tanchikiem

62 min - zmiana w Pogoni: Polkowski wchodzi za Pastvę

62 min - żółtą kartkę otrzymuje Tomasiewicz z Pogoni

60 min - żółtą kartkę otrzymuje Tanchyk ze Stomilu

58 min - bardzo groźna kontra Stomilu, Misztal broni strzał Ramireza

56 min - zmiana w Stomilu: Zahorski wchodzi za Mikałajewskiego

55 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

52 min - żółtą kartkę otrzymuje Kun z Pogoni

51 min - częściej przy piłce są goście

46 min - rozpoczyna się druga połowa meczu, obydwa zespoły nie dokonały podczas przerwy zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

45 + 1 min - Sołowiej niecelnie strzela z dystansu

40 min - Tomasiewicz podaje płasko po ziemi, Zjawińskiemu niewiele zabrakło, by dojść do piłki i z najbliższej odległości skierować ją do bramki Stomilu

34 min - zmiana w Stomilu: Lech wchodzi za Gamakova

33 min - żółtą kartkę po faulu na Tomasiewiczu otrzymuje Karankiewicz ze Stomilu

31 min - czerwoną kartkę po faulu na Chyle otrzymuje Siemaszko ze Stomilu

25 min - czerwoną kartkę po faulu na Siemaszce otrzymuje Żytko, Pogoń gra w osłabieniu; siedlczanin najpierw sie potknął, a nastepnie faulem przerwał akcję wychodzącego na pozycję sam na sam Siemaszkę

23 min - Wichtowski fauluje Siemaszkę przy bocznej linii pola karnego, Głowacki centruje z wolnego, piłka w rękach Misztala

21 min - Głowacki centruje z wolnego, Zjawiński wybija piłkę na rzut rożny

17 min - Misztal świetnie łapie centrę Karankiewicza

15 min - Szrek centruje z rzutu rożnego, żadnemu z jego kolegów nie udaje się przeciąć lotu piłki

14 min - Chyła zabiera piłkę Mikołajewskiemu, ale kontra Pogoni nie kończy się strzałem

5 min - piękna akcja pogonistów, Tomasiewicz centruje, a DARIUSZ ZJAWIŃŃSKI strzałem z pierwszej piłki nie daje szans bramkarzowi gości

3 min - żółtą kartkę otrzymuje Pastva z Pogoni

2 min - Tiomasiewicz dobrze dogrywa do Pastvy, ten fatalnie przyjmuje piłkę

1 min - rozpoczyna się spotkanie, przy piłce gospodarze

Do rozpoczęcia meczu pozostało 12 minut. Trybuna powoli się zapełnia. Wydaje się, że będzie znacznie więcej widzów niż na dzisiejszym koncercie Jana Pietrzaka.

POGOŃ: Rafał Misztal - Jarosław Ratajczak, Arkadiusz Czarnecki, Mateusz Żytko, Jakub Szrek, Daniel Chyła, Maciej Wichtowski, Miroslav Pastva, Dominik Kun, Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Adrian Małachowski, Michał Bajdur, Seiya Kitano, Damian Świerblewski, Dawid Polkowski, Adrian Paluchowski.

SZTAB SZKOLENIOWY: Adam Łopatko (pierwszy trener), Bartosz Tarachulski (asystent), Andrzej Olszewski (trener bramkarzy), Krzysztof Pawlusiewicz (trener/kierownik drużyny).

STOMIL: Piotr Skiba - Daniel Ramirez Fernandez, Artur Siemaszko, Piotr Głowacki, Adrian Karankiewicz, Daniel Mikołajewski, Łukasz Sołowiej, Janusz Bucholc, Milen Gamkov, Paweł Baranowski, Volodymyr Tanchyk.

Rezerwowi: Jakub Miszczuk, Marcel Ziemann, Grzegorz Lech, Tomasz Zahorski, Tomasz Zając, Ernest Dzięcioł, Wiktor Biedrzycki.

SZTAB SZKOLENIOWY: Tomasz Asensky (pierwszy trener), Grzegorz Wódkiewicz (asystent), Sylwester Wyłupski (trener bramkarzy), Ryszard Świderski (kierownik drużyny).

Sędziowie: Dawid Bukowczan (główny), Filip Sierant, Sebastian Szczotka, Piotr Rzucidło (techniczny).

Obserwator PZPN - Andrzej Kuśmierczyk. Delegat PZPN - Tomasz Organek.