Mirosław Buczek 2017-09-24 14:56:44 liczba odsłon: 107307

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń - Ruch Chorzów.

POGOŃ   -   RUCH  1 : 3 (0 : 0)

BRAMKI: Ratajczak  83 - Balicki 56, Nowak 87, Walski 90 + 2.

PRZEBIEG   SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 2 min - rzut rożny dla Pogoni, Misztal na polu karnym gości, Ruch przechwytuje piłkę, a WALSKI strzałem do pustej bramki ustala wynik spotkania

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

89 min - żółtą kartkę otrzymuje Walski z Ruchu

87 min - BARTOSZ NOWAK strzela gola dla Ruchu

84 min - zmiana w Pogoni: Świerblewski wchodzi za Tomasiewicza

83 min - JAROSŁAW RATAJCZAK wykorzystuje daleką wrzutkę Polkowskiego i zdobywa wyrównującego gola

80 min - zmiana w Ruchu: Nowak wchodzi za Posinkivica

79 min - żółtą kartkę otrzymuje Bankov z Ruchu

78 min - Zjawiński strzela z wolnego w mur obrońców

72 min - rzut wolny dla Pogoni z 17 metrów, Zjawiński celnie strzela, Bankov znakomicie broni

69 min - zmiana w Ruchu: Zawal wchodzi za Mello

67 min - groźna akcja gości, Misztal broni strzał Posinkovica

66 min - po pięknej akcji i centrze Bajdura Wichtowski minimalnie pudłuje

65 min - żółtą kartkę otrzymuje Setla

64 min - zmiana w Pogoni: Paluchowski wchodzi za Kuna

63 min - zmiana w Ruchu: Setla wchodzi za Balickiego

61 min - spiker informuje, że mecz ogląda 2017 kibiców

60 min - zmiana w Pogoni: Bajdur wchodzi za Jeglińskiego

59 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

56 min - kontra Ruchu, Posinković dogrywa do BALICKIEGO, a ten z bliska pokonuje Misztala

54 min - Polkowski strzela, obrońcy blokują uderzenie

52 min - Posinkovic strzela z pola karnego, Misztal broni

51 min - po główce Tomasiewicza poprzeczka ratuje Ruch od utraty gola

50 min - nieporozumienie Polkowskiego z Tomasiewiczem, piłkę przechwytuje Ruch

46 min - obydwie drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min - po rzucie rożnym Wichtowski strzela głową, piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki przyjezdnych

43 min - Walski strzela z wolnego, piłka przelatuje wysoko nad bramką

42 min - żółtą kartkę otrzymuje Żytko z Pogoni

41 min - Polkowski centruje z rzutu rożnego, goście oddalają niebezpieczeństwo

40 min - po fauku na Zjawińskim żółtą kartkę otrzymuje Trojak z Ruchu

37 min - Kun strzela zza pola karnego na piąte piętro

36 min - Tomasiewicz zatrzymany na 20 metrze od bramki gości

29 min - Misztal wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Mello

27 min - składna akcja Balickiego z Posinkovicem, strzał tego drugiego blokuje Czarnecki

26 min - zółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

23 min - Villafane centruje, siedlecka defensywa nie daje się zaskoczyć

18 min - Ratajczak centruje, Kun strzela głową, piłka przelatuje tuż obok słupka bramki Ruchu

15 min - piękna indywidualna akcja Polkowskiego, piłkę  centrze z lewego skrzydła w pole odbija Bankov

14 min - Przybecki strzela, Misztal broni

12 min - stroną przeważającą jest Ruch

11 min - Mello strzela głową, Misztal znakomicie broni

9 min - Posinkovic wypuszcza Przybeckiego, ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok słupka; gola i tak jednak by nie było, gdyż zawodnik Ruchu był na spalonym

7 min - piłka w bramce Pogoni, arbiter odgwizduje spalonego

4 min - rzut wolny dla Pogoni z 22 metrów od bramki rywali, po centrze piłkę w pole wybijają obrońcy

1 min - rozpoczyna się mecz, goście w strojach białych, gospodarze w niebieskich

POGOŃ: Rafał Misztal - Jarosław Ratajczak, Mateusz Żytko, Arkadiusz Czarnecki, Maciej Wichtowski, Daniel Chyła, Łukasz Jegliński, Dawid Polkowski, Dominik Kun, Grzegotz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Adrian Małachowski, Michał Bajdur, Dawid Kieplin, Piotr Mroziński, Damian Świerblewski, Adrian Paluchowski.

Sztab szkoleniowy: Adam Łopatko (pierwszy trener), Bartosz Tarachulski, Andrzej Olszewski, Krzysztof Pawlusiewicz.

RUCH: Nikolay Bankov - Mateusz Hołownia, Bojan Marković, Michał Walski, Miłosz Przybecki, Maciej Urbańczyk, Santiago Villafane, Giacomo Mello Corbelini, Artur Balicki, Miłosz Trojak, Vilim Posinkovic.

Rezerwowi: Libor, Hrdlicka, Gracjan Komarnicki, Mateusz Zawal, Bartosz Nowak, Kacper Czajkowski, Adam Setla, Sławomir Jaworski.

Sztab szkoleniowy: Juan Ramon Rocha (pierwszy trener), Krzysztof Warzycha, Marcin Molek, Andrzej Urbańczyk.

SĘDZIOWIE: Łukasz Szczech (główny), Marcin Lisowski, Bolesław Rosa, Piotr Rzucidło (techniczny).

OBSERWATOR PZPN - Tomasz Wojno. DELEGAT PZPN - Mirosław Starczewski.