„Za co lubisz „TS”?” - rozstrzygnięcie konkursu

Mazowsze

Paweł Świerczewski 2017-11-24 12:04:16 liczba odsłon: 2015
fot. Siriss

fot. Siriss

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania było 5 kalendarzy „Tygodnika Siedleckiego” na 2018 rok.

Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie „Za co lubisz „TS”?”. Wyłoniliśmy odpowiedzi, które najbardziej przypadły nam do gustu. Autorzy otrzymają 5 tygodnikowych kalendarzy na 2018 rok. Gratulujemy! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zabawy.

Wyróżnione odpowiedzi:

- Tygodnik lubię za to, że jest nadal z nami i redakcja dokłada wszelkich starań, aby przetrwać na konkurencyjnym rynku. Mam 33 lata i z Tygodnikiem dorastałem, szukając ofert komputerów, samochodów, pracy i też wieści z lokalnego środowiska, moje córki też były po narodzeniu na wizerunkach Tygodnika. Z racji pracy, którą wykonuję codziennie sprawdzając pocztę, wchodzę na stronę http://tygodniksiedlecki.com/ w celu dowiedzenia się ciekawostek z regionu. Czytanie Tygodnika daje mi wiele satysfakcji oraz zadowolenia, można znaleźć tam wiele ciekawych artykułów, które szalenie kształcą i rozwijają i wiele można się dowiedzieć i nauczyć. Mam nadzieje, że redakcja zadba, aby gazeta wygrywała zawsze na lokalnym rynku, abyśmy mogli być dalszymi czytelnikami przez kolejne lata. Dziękuje gazecie za szczerość i dobre artykuły.

- Dorota Wisniewska

Za co lubię Tygodnik Siedlecki? 

Lubię go głównie dlatego, ze pracują tu fajni ludzie, którzy piszą ciekawe artykuły. Uwielbiam czytać teksty Pana Tomasza Markiewicza i Pani Marioli Zaczyńskiej. Cieszę się, że w naszym prawicowym mieście nasza gazeta jest niezależna ( jeszcze). Mam nadzieję, że taka pozostanie.

- Urszula Ring

Za co lubię Tygodnik Siedlecki? Powodów jest wiele.

Tygodnik jest w moim domu rodzinnym od dziecka, zawsze mój tata kupował i kupuje go w dniu wydania nowego numeru, Teraz zaś, jestem już dorosła i niestety nie mieszkam w Siedlcach, lecz w Warszawie. Mam polubioną waszą stronę na FB, a także często zaglądam na stronę internetową, ponieważ lubię być na bieżąco z tym co dzieje się w moim mieście rodzinnym. Wasze artykuły są bardzo rzetelne i opatrzone dużą ilością fotografii. Tygodnik dedykowany jest dla wszystkich, starszych i młodszych, każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Dlatego byłoby mi bardzo miło otrzymać od Was mały kalendarz, by mieć go przy sobie cały rok w torebce.

 Pozdrawiam serdecznie, i życzę Wam już dziś na ten Nowy 2018 rok, samych sukcesów!

- Ewa z Siedlec

Tygodnik Siedlecki u nas w domu to już tradycja. Odkąd pamiętam był z nami od zawsze. Nawet moje Maluchy już dobrze go znają, bo co tydzień szukają zdjęć „malusich dzidziusiów".

Jest dla nas podstawowym źródłem wiedzy o bieżących wydarzeniach w mieście i okolicach. I za to go cenimy. Potrafi nas zaciekawić i  zainteresować. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do jego czytania, że stał się elementem naszego życia, przyjemnym nawykiem do porannej kawy Dlatego będzie mi bardzo miło gdy razem z kalendarzem Tygodnika wejdę w Nowy Rok, a także z uśmiechem będę zaczynać każdy nowy tydzień. Życie jest wystarczająco poważne by kolejny raz otaczać się nudnymi, burymi kalendarzami.  Wyjątkowy kalendarz Tygodnika musi być mój...i to nic, że póki co będę w nim zapisywała tak: 

Poniedziałek - pranie, obiad, spacer z dziećmi

Wtorek - zakupy, obiad, spacer z dziećmi

Środa - pranie, obiad, spacer z dziećmi

Czwartek -  obiad, zakupy, spacer z dziećmi

Piątek - pranie, obiad, spacer z dziećmi

Sobota - obiad, spacer z dziećmi

Niedziela -  obiad, spacer z dziećmi

aaaaaaa

zapomniałam o myciu okien przed Świętami :)))

- Grzegorz Nasiłowski

Tygodnik Siedlecki i godzina na czytaniu gotowa!
przeczytaj choć raz, a wspomnisz moje słowa
Siadamy wszyscy przy jednym stoliku,
czytamy, oglądamy, czasem radości mamy bez liku
Umysły się kształcą i charaktery,
czasem wybuchają śmiechu gejzery
Jego treści rozwijają
Ciekawostek z terenu dostarczają
Dzięki niemu czas fajnie mija
Bo inaczej kto by wiedział jak, kto, gdzie, i z kim nawywija..
To gazeta jest na poziomie
nie odmawiaj jej nikomu, w szczególności dziecku i żonie!

 

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.