Świąteczna Zbiórka Żywności

Mazowsze

Paweł Świerczewski 2017-11-27 12:20:14 liczba odsłon: 2773
plakat

plakat

W najbliższy weekend (1-3 grudnia) w 36 sklepach na terenie Siedlec prowadzona będzie 21. Świąteczna Zbiórka Żywności.

Organizatorem jest Bank Żywności w Siedlcach.

- Pomóc może każdy i każda pomoc ma znaczenie. By odmienić czyjś los często wystarczą małe dobre gesty wielu ludzi, które zsumowane, przynoszą realną i odczuwalną poprawę w życiu innych osób. – podkreśla Roman Jałyński, dyrektor Banku Żywności w Siedlcach. - Obecnie najpotrzebniejszymi produktami są mąka, olej, cukier, kakao, mleko, konserwy, przetwory warzywne i owocowe, słodycze oraz żywność dla dzieci. Świąteczna Zbiórka Żywności odbywać się będzie pod hasłem „Dodaj Świętom Smaku” Podzielenie się jedzeniem to najpiękniejszy, codzienny gest, który świadczy o tym, jak bardzo zależy nam na innych. A chęć, by ci inni mieli równie wspaniałe święta co my sami, to dowód, że mieszkańcy Siedlec i powiatu siedleckiego wiedzą co znaczy empatia- dodaje.

Wykaz sklepów do zbiórki na terenie miasta Siedlce:

Biedronka ul. Bp. Świrskiego 50

Biedronka ul. Brzeska 134

Biedronka ul. Mieszka I 23

Biedronka ul. Rynkowa 20

Biedronka ul. Tadeusza Czackiego 4

Biedronka ul. Warszawska 89

Biedronka ul. Wojska Polskiego 25

Carlos ul. Armii Krajowej 13

Carlos ul. Brzeska

Carlos ul. Sokołowska 124

Carrefour ul. Monte Cassino 77

Delikatesy Centrum ul. Partyzantów 5

Delikatesy Centrum ul. Unitów Podlaskich

Kaufland ul. Sokołowska 113

Lewiatan LIDER ul. Unitów Podlaskich 10

Lidl ul. Starowiejska 77

Mila ul. Starowiejska 10

Market Spożywczy  HANKA ul. Garwolińska 80

PSS SPOŁEM ul. 11 Listopada 36

PSS SPOŁEM ul. 3 Maja

PSS SPOŁEM ul. Ceglana

PSS SPOŁEM ul. Chrobrego 17

PSS SPOŁEM ul. Mazurska 2

PSS SPOŁEM ul. Orlicz Dreszera 5

PSS SPOŁEM ul. Poniatowskiego 12

PSS SPOŁEM ul. Unitów Podlaskich 15

Stokrotka ul. 11 Listopada 43d

Stokrotka ul. Młynarska 15

Stokrotka ul. Młynarska 26

Stokrotka ul. Piłsudskiego 74

Tesco ul. 11 Listopada 49

Topaz ul. Brzeska 131

Topaz ul. Janowska 93

Topaz ul. Kazimierzowska

Topaz ul. Sokołowska (koło Karo) 157

Topaz ul. Warszawska 133

Akcja prowadzona będzie także w sklepach, w Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Łaskarzewie, Mińsku Mazowieckim, Kałuszynie, Garwolinie, Miętnem, Rudzie Talubskiej, Rębkowie, Mrozach, Łosicach, Małkini Górnej, Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.