„Weź mnie przytul”

Siedlce

ARMS 2017-12-15 13:18:29 liczba odsłon: 2443
plakat

plakat

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, to czas, kiedy jesteśmy razem, życzymy sobie wszelkiego dobra, miłości, spokoju i ciepła rodzinnego…

No właśnie, ciepła…
Zimno na dworze, prawda…
Myślałeś, w jaki sposób możesz podzielić się ciepłem z innymi ? 
Na pewno w Twojej szafie jest pełno ciepłych szalików…
Chcemy podpowiedzieć Ci, co możesz z nimi zrobić.
Rozpoczynamy zimową akcję „Weź mnie przytul”. Każdy, kto zechce podzielić się ciepłem z osobami, które potrzebują tego w szczególny sposób w okresie zimy, może  przynieść szalik i zawiązać go na dowolnym drzewku na Placu Sikorskiego. Do szalika można dołączyć karteczkę z dobrym, ciepłym słowem. 
Skąd wziął się ten pomysł? 
Akcja została zainicjowana w Stanach Zjednoczonych, następnie zalała Europę, teraz zimowa akcja na dobre zawitała do Polski. 
Przechodniu, jeśli widzisz na drzewie szalik, „Weź go przytul” do siebie, bo ktoś pomyślał właśnie o Tobie, aby w ten zimowy czas było Ci cieplej - na dworze i w sercu. 
21 grudnia o godz. 17:00 Przyjdź na Plac Sikorskiego,
weź ze sobą szalik ciepły,
by nikt tej zimy nie był zmarznięty. 
Akcja potrwa do końca zimy.
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.