Czy Kasia zostanie najlepszą krawcową 2017 roku? Zależy od Ciebie!

Siedlce

Czytelnik 2018-01-18 15:42:24 liczba odsłon: 27247

prace Kasi

Z wykształcenia finansista, z pasji – miłośniczka maszyny do szycia, z miłości – mama trójki dzieci. Katarzyna Lewandowska z Siedlec – bo o niej mowa, bierze udział w ogólnopolskim konkursie na najlepszą krawcową 2017.

Prowadzi własną stronę – „Igłą i drutem" https://www.facebook.com/iglaidrutem/ na której prezentuje wykonane przez siebie dzieła. 

O sobie pisze tak:

"Kiedy zaszłam w trzecią ciążę i byłam zmuszona siedzieć w domu - żeby nie zwariować, kupiłam sobie maszynę. Pierwszy raz nawlekałam ją ponad pół godziny z filmikami na yt. Raz przeszyłam sobie palec. To było 1,5 roku temu. Od tego czasu z maszyną się prawie nie rozstaję. Stała się dla mnie odskocznią od codziennych trosk, dzięki niej pierwszy raz nie miałam depresji poporodowej. Do wieloczynnościowej maszyny pół roku temu dołączył owerlok i teraz prawie każdy wieczór jest nasz. Szyję przede wszystkim dla moich maluchów...a one mają głowy pełne pomysłów...raz chcą być dinozaurem innym razem cyganką...a ja lubię spełniać marzenia. Czasami uszyję coś dla siebie."

Kasia bierze udział w konkursie „Złote nożyce 2017". W szranki o tytuł krawcowej 2017 staje razem z profesjonalistami. O wygranej decyduje nie tylko liczba głosów, ale również kreatywność – czego akurat Kasi z pewnością nie brakuje.

W portfolio https://diymarket.pl/user/715 załączonych jest kilkadziesiąt prac! Na stronie na Facebooku jest ich o wiele więcej! Wychowując trójkę maluchów jak znajduje na to czas? Wystarczy polubić i śledzić jej profil na fb. 

Kasia szyje przede wszystkim dla swoich dzieci jak i dla siebie. Ostatnio również podjęła się charytatywnie uszyć stroje dla lalek przeznaczonych dla chorych dzieci. Więcej informacji o tym przedsięwzięciu - na jej profilu.

Pokażmy nie tylko solidarność lokalną dla naszej siedlczanki, ale również wsparcie w pasji. Wystarczy wejść na jej profil w serwisie konkursowym https://diymarket.pl/user/715 , założyć konto lub zalogować się przez Facebooka i zagłosować. Każdy może raz dziennie wesprzeć Kasię w konkursie na krawcową 2017. Od samego początku jest w ścisłej czołówce. Jednym kliknięciem można pomóc utrzymać się na wysokim miejscu i przejść do finału. Konkurs trwa do końca lutego!

W galerii znajduje się tylko część prac. Pozostałe - w linka powyżej.

Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.