Marcin Jakubowski Samorządowcem Roku 2017

Mazowsze, Mińsk Mazowiecki

Aga Król 2018-01-29 15:52:52 liczba odsłon: 3025
 Zwycięzcy plebiscytu wezmą udział w uroczystej gali zorganizowanej podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. grafika: (Grupa PTWP/Dariusz Dworakowski)

Zwycięzcy plebiscytu wezmą udział w uroczystej gali zorganizowanej podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. grafika: (Grupa PTWP/Dariusz Dworakowski)

W kategorii prezydent/burmistrz miasta tytuł Samorządowca Roku 2017 oraz poparcie 74% głosujących zdobył Marcin Jakubowski burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki.

W zakończonej w połowie stycznia edycji plebiscyty „Samorządowiec Roku 2017” oddano rekordową, jak do tej pory, liczbę głosów, bo aż 270 tys. Internauci głosowali na marszałków województw, prezydentów i burmistrzów miast oraz na radnych. Organizator nie przyjmował zgłoszeń kandydatów do plebiscytu. Wystarczyło wejść na stronę  portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych i wpisać interesujące nas nazwisko bądź też wybrać z listy województwo i miasto albo powiat, żeby zobaczyć wszystkich samorządowców z tego obszaru.

Na swoim profilu fb napisał:

"Dzisiaj rano taka informacja Burmistrz/Prezydent roku 2017... Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Będzie mnie to motywowało do dalszej pracy z jeszcze większą determinacją (choć dotychczas i tak byłem maksymalnie zdeterminowany. Możliwość pracy w samorządzie i zmieniania swojego najbliższego otoczenia to niesamowita przygoda, ale też wielki ciężar odpowiedzialności. Dlatego takie wyróżnienie, w plebiscycie, w którym nie wiedziałem, że biorę udział i że ktoś poświęca swój czas, aby na mnie zagłosować, to dla mnie wielki zaszczyt. Jeszcze raz dziękuję."

Zwycięzcy plebiscytu w poszczególnych kategoriach tytuł i nagrody odbiorą w maju na uroczystej gali podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Więcej o plebiscycie Samorządowiec Roku 2017 http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/najlepsi-samorzadowcy-roku-2017,103061.html

 

(za Portal Samorządowy)

Komentarze (9)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.