Nie będę ulegał szantażom władz!

Łuków

Piotr Giczela oraz Edyta Zdunek 2018-03-08 10:29:43 liczba odsłon: 3678
Adam Kulik złożył rezygnację z funkcji prezesa łukowskich Orląt. Fot. PGL

Adam Kulik złożył rezygnację z funkcji prezesa łukowskich Orląt. Fot. PGL

Prezes łukowskich Orląt, Adam Kulik złożył rezygnację ze stanowiska, bo, jak nam powiedział, nie może pracować, ulegając szantażom ze strony władz.

Swoją decyzję ogłosił 7 marca podczas posiedzenia Zarządu Klubu. Dziś poinformował o niej burmistrza Łukowa. 

Spytaliśmy prezesa, co go skłoniło do takiej decyzji. 

Ja mogę pracować społecznie, nawet kosztem własnego czasu, ale nie pozwolę sobie na to, żeby ktoś mnie szantażował. Zanim podpisałem z władzami umowę na dotację dla klubu, usłyszałem od zastępcy burmistrza, że jeżeli nie przystanę na warunki, jakie władze obiecały trenerowi Robertowi Dołędze, to nie otrzymam tej  dotacji. Przemilczałem takie postawienie sprawy, ale już wiedziałem, że nie mogę pracować, uginając się pod takim szantażem. Poczekałem aż Zarząd zatwierdzi bilans za 2017 rok i złożyłem rezygancję. Moja decyzja jest ostateczna - powiedział nam w rozmowe telefonicznej Adam Kulik.

Więcej o kulisach odejścia prezesa przeczytacie w najbliższym, papierowym wydaniu „TS”.      

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.