Mirosław Buczek 2018-03-10 16:01:53 liczba odsłon: 3703

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce.

2 : 0 (0 : 0)

BRAMKI: Bogusz 61, Rybicki 73.

NAJWAŻNIEJSZE SYTUACJE

Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo odnieśli gospodarze.

90 min - bardzo niecelnie strzela Polkowski

85 min - zmiana w Wigrach: Kwaśniewski wchodzi za Rybickiego

83 min - czerwoną kartkę otrzymuje Paluchowski

82 min - zmiana w Pogoni: Rybski wchodzi za Mrozińskiego

75 min - zmiana w Wigrach: Obst wchodzi za Pilipczuka

73 min - Sokołowski dogrywa do MARIUSZA RYBICKIEGO, a ten przerzuca piłkę nad Misztalem, podwyższając prowadzenie gospodarzy

70 min - zmiana w Pogoni: Kun wchodzi za Tomasiewicza

68 min - żółtą kartkę otrzymuje Płacheta z Pogoni

65 min - zmiana w Pogoni: Płacheta wchodzi za Bajdura

61 min - ARTUR BOGUSZ strzela w długi róg, piłka tuż przy słupku wpada do bramki Pogoni

60 min - zmiana w Wigrach: Radecki wchodzi za Klimalę

59 min - Klimala otrzymuje żółtą kartkę

59 min - Rybicki strzela, Misztal broni, Klimala dobija do pustej bramki, sędzia odgwizduje spalonego

50 min - Tomasiewicz uderza z 25 metrów, piłka leci jednak w środek bramki i Zoch nie ma kłopotów z obroną tego strzału

47 min - Iorga strzela, piłka przelatuje tuż obok siedleckiej bramki

Koniec pierwszej połowy. Optyczną przewagę mieli gospodarze, ale nie przekładało to się na klarowne sytuacje do zdobycia bramki. Pogoniści próbowali nękać rywali z kontrataków. Hieronim Zoch zna jednak swoje rzemiosło i nie dał się zaskoczyć Dariuszowi Zjawińskiemu.

42 min - Zoch nie daje się zaskoczyć Zjawińskiemu

40 min - Misztal pewnie łapie dośrodkowanie Pilipczuka

38 min - żółtą kartkę otrzymuje Polkowski z Pogoni

36 min - Sokołowski prostopadle podaje do Pilipczuka, szybszy jednak Misztal

28 min - Karwot strzela z wolnego, piłka przelatuje nad poprzeczką bramki gospodarzy

26 min - Bajdur popisuje się indywidualnym rajdem, piłka opuszcza jednak plac gry

20 min - Pogoń zepchnięta do defensywy

17 min - przerwana akcja Wigier, Klimała na spalonym

7 min - Klimała przewraca się na polu karnym Pogoni, gosppodarze domagają się "jedenastki", arbiter jest innego zdania

5 min - Zoch broni strzał Zjawińskiego w krótki róg

SKŁADY DRUŻYN

Wigry: Zoch - Remisz, Żyro, Sokołowski, Klimała, Bogusz, Rybicki, Jorga, Spychała, Pilipczuk, Gąska.

Pogoń: Misztal - Gordon, Ratajczak, Żytko, Mroziński, Polkowski, Karwot, Bajdur, Tomasiewicz, Zjawiński, Paluchowski.