Wielkanocna zbiórka żywności

Siedlce

Paweł Świerczewski 2018-03-12 14:39:39 liczba odsłon: 2229
plakat

plakat

Bank Żywności w Siedlcach zaprasza do udziału w Wielkanocnej Zbiórce Żywności, która odbędzie się w dniach 16-17 marca w kilkunastu miejscowościach naszego regionu.

- Samotni rodzice i osoby starsze, niedożywione dzieci, osoby zmagające się z chorobami, ludzie, których mimo pracy, nie stać na zakup żywności. Niewidoczni. Choć potrzebują pomocy, to nie spotkamy ich na ulicy czy przed sklepem, proszących o żywność. Nie pozwala na to ich godność. Misją Banku Żywności w Siedlcach jest  stałe docieranie do takich osób z pomocą - tłumaczą powody przeprowadzenia akcji organizatorzy.

W ubiegłym roku podczas akcji zebrano ponad 11 ton żywności, która trafiła do około 4 tysięcy potrzebujących osób. W tegorocznej edycji w zbiórkę zaangażowanych będzie 1500 wolontariuszy w 93 sklepach.

- Nie trzeba dużych pieniędzy, tylko serca i chęci by dołożyć produkt do oznakowanych koszy, przy których, będą dyżurowali wolontariusze. Zachęcamy do przekazywania produktów z długimi terminami przydatności, takich jak: mąka, cukier, olej, konserwy,  bakalie, słodycze – zaznacza Roman Jałyński, dyrektor Banku Żywności w Siedlcach.

Wykaz sklepów do zbiórki na terenie miasta Siedlce:

Biedronka ul. Bp. Świrskiego 50

Biedronka ul. Brzeska 134

Biedronka ul. Mieszka I 23

Biedronka ul. Młynarska 15

Biedronka ul. Rynkowa 20

Biedronka ul. Tadeusza Czackiego 4

Biedronka ul. Warszawska 89

Biedronka ul. Wojska Polskiego 25

Biedronka ul. Wyszyńskiego

Carlos ul. Armii Krajowej 13

Carlos ul. Brzeska

Carlos ul. Sokołowska 124

Carrefour ul. Monte Cassino 77

Delikatesy Centrum ul. Partyzantów 5

Delikatesy Centrum ul. Unitów Podlaskich

Kaufland ul. Sokołowska 113

Lewiatan LIDER ul. Unitów Podlaskich 10

Lidl ul. Starowiejska 77

Mila ul. Starowiejska 10

Market Spożywczy  HANKA ul. Garwolińska 80

PSS SPOŁEM ul. 11 Listopada 36

PSS SPOŁEM ul. 3 Maja

PSS SPOŁEM ul. Ceglana

PSS SPOŁEM ul. Chrobrego 17

PSS SPOŁEM ul. Mazurska 2

PSS SPOŁEM ul. Orlicz Dreszera 5

PSS SPOŁEM ul. Poniatowskiego 12

PSS SPOŁEM ul. Unitów Podlaskich 15

Stokrotka ul. 11 Listopada 43d

Stokrotka ul. Młynarska 26

Stokrotka ul. Piłsudskiego 74

Tesco ul. 11 Listopada 49

Topaz ul. Brzeska 131

Topaz ul. Janowska 93

Topaz ul. Kazimierzowska

Topaz ul. Sokołowska (koło Karo) 157

Topaz ul. Warszawska 133

Akcja przeprowadzona zostanie także w: Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Łaskarzewie, Mińsku Mazowieckim, Kałuszynie, Garwolinie, Miętnem, Rębkowie, Mrozach, Łosicach, Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.