"Osobowość Roku 2018"

Mazowsze, Siedlce

Justyna Pycka 2018-04-10 19:00:09 liczba odsłon: 4036
UM

UM

Siedlczanka, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska znalazła się w gronie laureatów konkursu „Osobowość Roku 2018” – poinformowało dziś biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego. Pani wicemarszałek ma wyraźnie dobry czas, zaledwie kilkanaście dni temu zdobyła tytuł „Kobiety Charyzmatycznej” .

Przyznaje, że lubi wyzwania, a praca urzędnika jest dla niej misją – informuje w komunikacie Urząd Marszałkowski.

Janina Ewa Orzełowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku (rachunkowość i finanse przedsiębiorstw) oraz administracji publicznej (menadżer publiczny) na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 r. członek zarządu województwa mazowieckiego, od listopada 2014 r. – wicemarszałek. Radna województwa mazowieckiego IV i V kadencji, członek Komisji Promocji Województwa Mazowieckiego, a także Komisji Budżetu i Finansów. Delegatka Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej, jako przedstawiciel uczestniczy w pracach Komisji ds. Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa oraz pełni funkcję przedstawiciela w Kongresie Władz Lokalnych i Regionalnych przy Radzie Europy. Zajmuje się m.in. aktywizacją zawodową Mazowszan, rozwojem obszarów wiejskich, edukacją proekologiczną mieszkańców regionu.

– Jestem dumna z tego prestiżowego wyróżnienia i bardzo za nie dziękuję. Zawsze podkreślałam, że bycie urzędnikiem to dla mnie misja. Cieszę się, że moja aktywność w Samorządzie Województwa Mazowieckiego została zauważona i doceniona. To bardzo motywuje do dalszej ciężkiej pracy na rzecz regionu i Mazowszan – zaznaczyła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

Nagrody przyznano w kategoriach: Osobowość Roku i Człowiek Sukcesu, a wyróżnione firmy otrzymały tytuł „Sukces Roku”. W  finałowej gali wzięły udział osoby reprezentujące różne środowiska, m.in. przedsiębiorcy, naukowcy, sportowcy, osoby związane z mediami, samorządowcy. Organizatorem siódmej edycji ogólnopolskiego plebiscytu był Excellent Events – wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”.

 

 

Komentarze (36)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.