Mirosław Buczek 2018-05-09 18:13:29 liczba odsłon: 74505

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna.

1 : 1 (1 : 0)

BRAMKI: Zjawiński 40 - Szewczyk 47.

PRZEBIEG  MECZU

Koniec spotkania

90 + 2 min - żółtą kartkę otrzymuje Zjawiński z Pogoni

90 min - sędzia dolicza 5 minut

84 min - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kasperkiewicz z Górnika

83 min - zmiana w Pogoni: Bajdur wchodzi za Kuna

81 min - sędzia odsyła trenera Pogoni Dariusza Banasika na trybunę

79 min - Szysz strzela z karnego w poprzeczkę

77 min - problematyczny rzut karny dla gości

76 min - Zjawiński marnuje świetną okazję do zdobycia gola

73 min - Szewczyk oddaje anemiczny strzał na bramkę Pogoni

70 min - Pogoń atakuje

68 min - dobra akcja Zjawińskiego i ... tylko rzut rożny

64 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1679 widzów

62 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

61 min - - zmiana w Górniku: Kosznik wchodzi za Flisa

59 min - zmiana w Pogoni: Rybski wchodzi za Świerblewskiego

56 min - żółtą kartkę otrzymuje Świerblewski z Pogoni

55 min - Szysz centruje, Misztal pewnie łapie

51 min - żółtą kartkę otrzymuje Daniel Chyła z Pogoni

47 min - koronkowa akcja gości, po której FILIP SZEWCZYK strzela wyrównująca bramką

46 min - drugą połowę zespoły rozpoczynają bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min  - Prusak wybiega z bramki i przerywa akcję Paluchowskiego

43 min - Zjawiński strzela z wolnego, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

42 min - żółtą kartkę otrzymuje Kasperkiewicz z Górnika

40 min - DARIUSZ ZJAWIŃSKI strzela z dystansu, piłka ląduje w bramce Górnika

36  min - Bonin bliski zdobycia prowadzenia dla gości, piłka po jego strzale odbija się od gracza Pogoni i wychodzi na rzut rożny

34 min - Gordon centruje, piłka w rękach Prusaka

31 min - zegar stadionowy nadal zepsuty

29 min - Zajwiński zagrywa głową do Paluchowskiego, obrońcy gości są jednak szybsi

26 min - żółtą kartkę otrzymuje Szewczyk z Górnika

25 min - zmiana w Górniku: Lebiedyński wchodzi za Pitrego

21 min - dobra interwencja Szreka r

19 min - Tomasiewicz niecelnie strzela zza pola karnego

15 min - gdyby nie było "Królowej ludzkich serc", to nie byłoby na co patrzeć

12 min - skandal organizacyjny, zegar boiskowy nadal nieczynny

11 min - Tomasiewicz centruje na pole karne gości, obrońcy Górnika wybijają piłkę w pole

6 min - Zjawiński strzela z dystansu, piłka przelatuje tuż obok bramki gości

3 min - Pitry w dobrej sytuacji, Misztal skrac kąt i odbija piłkę

1 min - rozpoczyna się mecz, kibiców Pogoni nie ma dziś zbyt wielu, goście przyjechali w liczbie ok. 150 widzów

POGOŃ: Rafał Misztal - Zygmunt Ian Gordon, Mateusz Żytko, Maciej Wichtowski, Jakub Szrek, Daniel Chyła, Damian Świerblewski, Dominik Kun, Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński, Adrian Paluchowski.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Jarosław Ratajczak, Michał Bajdur, Andrzej Rybski, Piotr Mroziński, Arkadiusz Czarnecki, Dominik Barciak.

GÓRNIK: Sergiusz Prusak - Paweł Sasin, Marcin Flis, Patryk Szysz, Adrian Łuszkiewicz, Grzegorz Bonin, Radosław Pruchnik, Arkadiusz Kasperkiewicz, Filip Szewczyk, Przemysław Pitry, Sergiej Mosnikow.

Rezerwowi: Damian Podleśny, Rafał Kosznik, Michał Suchanek, Łukasz Wiech, Dariusz Jarecki, Łukasz Sosnowski, Mikołja Lebiedyński.