Pogoń zremisowała z Puszczą

Mirosław Buczek 2018-05-27 12:10:23 liczba odsłon: 26870

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice.

POGOŃ   -   PUSZCZA 0 : 0

PRZEBIEG MECZU

Koniec spotkania

90 + 2 min - niecelnie strzela Stefanik

90 min - sędzia dolicza minimum 3 minuty

90 min - Zjawiński niecelnie strzela z dystansu

87 min - zmiana w Pogoni: Rodak wchodzi za Wichtowskiego

83 min - niecelnie zza pola karnego strzela Bajdur

81 min - Szrek centruje wprost na głowę Paluchowskiego, ten podłuje z kilku metrów od bramki

79 min - żółtą kartkę otrzymuje Żytko z Pogoni

77 min - Bajdur fatalnie uderza zza pola karnego

75 min - zmiana w Pogoni: Świerblewski wchodzi za Kuna

73 min - zmiana w Puszczy: Lepiarz wchodzi za Szewczyka

71 min - zmiana w Pogoni: Bajdur wchodzi za Płachetę

71 min - Drzazga marnuje sytuację sam na sam z Misztalem

66 min  - groźnie bramką Puszczy i ... tylko rzut rożny

65 min - Zjawiński centruje, Paluchowski niecelnie strzela głową

60 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1776 kibiców

58 min - Szrek dośrodkowuje, Staniszewski pewnie chwyta piłkę

53 min - Paluchowski zagrywa w uliczkę do Płachety, szybszy jednak bramkarz gości

49 min - Płacheta niecelnie uderza zza pola karnego

48 min - zmiana w Puszczy: Zagórski wchodzi za Fryca

46 min- rozpoczyna się druga połowa meczu

W innych meczach (wyniki po pierwszej połowie): Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2 : 0, Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2 : 1, Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1 : 0,, GKS Tychy - Odra Opole 1 : 0, Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0 : 1, Podbeskidzie Bialsko-Biała - Wigry Suwałki 0 : 0, Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0 : 0, Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 0 : 2.

Koniec pierwszej połowy spotkania

45 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

45 min - Płacheta centruje na pole karne, nikt z jego kolegów nie zamyka jednak akcji

42 min - Kotwica zagrywa na pole karne, Misztal bez problemów łapie piłkę

37 min - zmiana w Puszczy: Stefanik wchodzi za kontuzjowanego Stępnia

31 min - żółtą kartkę otrzymuje Kotwica z Puszczy

29 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

28 min - Staniszewski ratuje Puszczę od utraty gola

27 min - dobra akcja gospodarzy, Tomasiewicz podaje do Kuna, ten centruje wzdłuż bramki, ale żaden z siedleckich piłkarzy nie przecina lotu piłki

22 min - Tomasiewicz niecelnie strzela z 17 metrów

19 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

14 min - Kun dośrodkowuje, żaden z pogonistów nie zamyka akcji

10 min - Zjawiśki centruje z rzutu wolnego, piłka po główce Wichtowskiego mija światło bramki gości

9 min - żółtą kartkę otrzymuje Fryc z Puszczy

6 min - dobre wejście Paluchowskiego, strzał z ostrego kąta jest jednak niecelny

5 min - Mikołajczyk centruje z rzutu rożnego, piąka opuszcza plac gry

1 min - Misztal broni strzał zza pola karnego

1 min - rozpoczyna się spotkanie, a grupa wiernych kibiców pozdrawia pana Szczepana - bohaterskiego uczestnika zlotu mazowieckiego TKKF w Soczewce

POGOŃ: Rafał Misztal -  Jarosław Ratajczak, Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko, Jakub Szrek, Daniel Chyła, Płacheta, Tomasiewicz,  Dominik Kun, Dariusz Zjawiński, Adrian Paluchowski.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Michał Bajdur, Przemysław Rodak, Andrzej Rybski, Piotr Mroziński, Damian Świerblewski, Dawid Polkowski.

PUSZCZA: Marcin Staniszewski - Michał Czarny, Patryk Fryc, Konrad Stępień, Marcel Kotwica, Krzysztof Drzazga, Rafał Mikulec, Dominik Zawadzki, Piotr Stawarczyk, Krzysztof Szewczyk, Michał Mikołajczyk.

Rezerwowi: Miłosz Mleczko, Maciej Domański, Marci Stefanik, Damian Lepiarz, Jakub Zagórski, Mateusz Bartków.