Pogoń spadła z Nice 1. Ligi

Mirosław Buczek 2018-06-13 16:16:13 liczba odsłon: 107685

Zakończył się rewanżowy mecz o utrzymanie się w Nice 1. Lidze piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków.

POGOŃ   - GARBARNIA 1 : 2 (0 : 1)

BRAMKA: Świerblewski 87 - Wójcik 45 + 2,Kalemba 80

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 6 min - żółtą kartkę otrzymuje Żytko z Pogoni

90 + 5 min - Cabaj broni mocny strzał Bajdura

90 + 4 min - Krykun bliski podwyższenia prowadzenia przyjezdnych

90 min - sędzia dolicza minimum 6 minut

88 min - zmiana w Garbarni: Furtak wchodzi za Wrześniewskiego

87 min - honorową bramkę dla Pogoni strzela DAMIAN ŚWIERBLEWSKI

86 min - żółtą kartkę otrzymuje Pietras z Garbarni

84 min - żółtą kartkę otrzymuje Szrek z Pogoni

83 min - Świerblewski strzela pod poprzeczkę, Cabaj odbija piłkę na rzut rożny

82 min - żółtą kartkę otrzymuje Bajdur z Pogoni

80 min - KRZYSZTOF KALEMBA stawia kropkę nad i, strzelając drugiego gola dla gości

79 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

79 min - Cabaj szybszy od Świerblewskiego

77 min - zmiana w Pogoni: Bajdur wchodzi za Zjawińskiego

73 min - z ostrego kąta pudłuje Zjawiński

72 min - Świerblewski w dobrej sytuacji strzela, piłka przelatuje nad bramką

67 min - Paluchowski podaje do Świerblewskiego, ten strzela, ale piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny

65 min - zmiana w Garbarni: Serafin wchodzi za Kitlińskiego

64 min - żółtą kartkę otrzymuje Kun z Pogoni

64 min - zmiana w Garbarni: Krykun wchodzi za Wójcika

60 min - zmiana w Pogoni: Świerblewski wchodzi za Polkowskiego

55 min - żółtą kartkę otrzymuje Zjawiński z Pogoni

54 min - Ratajczak pudłuje z 2 metrów od bramki gości

51 min - spiker informuje, że mecz ogląda1957 kibiców

50 min - Ogar uderza z dystansu, piłka przelatuje tuż obok bramki Pogoni

49 min - Wichtowski przerywa groźną akcję Wójcika

46 min - groźnie pod bramką gospodarzy, Kitliński niedokładnie podaje

46 min - zmiana w Pogoni: Szrek wchodzi za Gordona

Koniec pierwszej połowy

45 + 2 min - Kalemba strzela z wolnego, Misztal paruje piłkę, ale jest bezradny po dobitce FILIPA WÓJCIKA

45 min - sędzia dolicza minimum 2 minuty

44 min - Tomasiewicz uderza zza pola karnego, Cabaj broni

41 min - Kun strzela z dystansu, piłka odbija się od jednego z obrońców, ale Cabaj pewnie ją łapie

38 min - żółtą kartkę otrzymuje Gordon z Pogoni

35 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

33 min - Kun uderza z 20 metrów, pewnie broni Cabaj

32 min - zamieszanie pod bramką gości, Chyła bardzo niecelnie strzela zza szesnastki

31 min - żółtą kartkę otrzymuje Ogar z Garbarni

26 min - Kalemba niebezpiecznie zagrywa z wolnego, siedlczanie wybijają piłkę na rzut rożny

23 min - Paluchowski strzela głową, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

22 min - Cabaj ratuje gości od utraty gola po zagraniu Paluchowskiego

21 min - żółtą kartkę otrzymuje Kalemba

21 min - Ogar wypuszcza Kitlińskiego, dobrze interweniuje Misztal

19 min - Ogar strzela w okienko, Misztal wybija piłkę na rzut rożny

16 min - Gordon wrzuca długą piłkę do Zjawińskiego, futbolówka opuszcza boisko

14 min - Tomasiewicz i Kun ofiarnie walczą w środku pola

8 min - Ratajczak centruje z lewego skrzydła, Kun pudłuje głową w bardzo dobrej sytuacji

5 min - Tomasiewicz strzela zza pola karnego, broni Cabaj

3 min - Żytko przerywa akcję Wójcika

1 min - rozpoczynają gospodarze

Godz. 16.55 - Królowa ludzkich serc również jest już na meczu

Godz. 16.48 - zespoły schodzą do szatni

Godz. 16.40 - drużyny się rozgrzewają, a w sektorze centralnym pojawił się sympatycznie witany były już piłkarz i szkoleniowiec Pogoni - Bartosz Tarachulski. Wśród widzów zasiadł również grający ongiś w Pogoni Krystian Wójcik.

W pierwszym meczu padł wynik remisowy 1 : 1. Siedlczanom wystarczy bezbramkowy remis, ale taktyka na utrzymanie wyniku byłaby bardzo ryzykowna.

POGOŃ: Rafał Misztal - Ziggy Gordon, Mateusz Żytko, Maciej Wichtowski, Jarosław Ratajczak, Grzegorz Tomasiewicz, Dawid Polkowski, Dominik Kun, Daniel Chyła, Dariusz Zjawiński, Adrian Paluchowski.

REZERWOWI: Przemysław Frąckowiak, Michał Bajdur, Przemysław Rodak, Andrzej Rybski, Piotr Mroziński, Damian Świerblewski, Jakub Szrek.

GARBARNIA: Marcin Cabaj - Łukasz Pietras, Marek Masiuda, Arkadiusz Garzeł, Krzysztof Kalemba, Michał Wrześniewski, Wojciech Wojcieszyński, Filip Wójcik, Szymon Kiebzak, Michał Kitliński, Tomasz Ogar.

REZERWOWI: Kamil Nowak, Patryk Serafin, Grzegorz Gawle, Łukasz Furtak, Karol Kostrubała, Serhii Krykun, Petar Borovicanin.