Nie mają prądu od dwóch dni

Węgrów

Edyta Zdunek 2018-06-23 18:17:45 liczba odsłon: 4293
fot. ed

fot. ed

- Jesteśmy bezsilni i zdesperowani. Od dwóch dni nie mamy prądu i nikt nie chce nam pomóc. Może nagłośnienie sprawy coś da - taki rozpaczliwy telefon odebraliśmy dziś od mieszkanki ul. Nowiny w Węgrowie.

Problemy z prądem pojawiły się w czwartek wieczorem, kiedy to nad Węgrowem i całym regionem przeszła nawałnica.

- Od dwóch dni próbujemy z sąsiadami dodzwonić się do PGE, dzwoniąc pod numer alarmowy. Niestety ciągle słyszymy komunikat, że musimy czekać na połączenie z konsultantem, któy się nie zgłasza i tak w nieskończność  - mówi zrozpaczona kobieta. - Po dobie bez prądu postanowiłam, że nie dam za wygraną i poczekam ile się da na połączenie. Wytrwałam 75 minut. Nie udało mi się z nikim porozmawiać. 

Faktycznie, dzwoniąc na numer alarmowy słyszymy tylko komunikatm, by czekać na połączenie z konsultantem. 

Trudno uwierzyć, że w tych czasach ludzie mogą być tak długo odłączeni od prądu i nie mają możliwośći zgłoszenia tego problemu dostawcy energii. 

Do sprawy wrócimy na łamach "TS". 

 

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.