Chamstwo i rasizm

Siedlce

Ewelina 2018-07-25 10:12:39 liczba odsłon: 10202
Nie dla rasizmu

Nie dla rasizmu

Byłam dziś świadkiem, jak kilku podchmielonych mężczyzn słało wyzwiska i groźby wobec czarnoskórego, młodego chłopaka.

Do sytuacji doszło w pobliżu przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej i Sienkiewicza. Mężczyźni, na „oko” po 40 wyzywali od asfaltów i brudasów czarnoskórego chłopaka. Grozili mu pobiciem i kazali wypier... z Polski. Chłopak na szczęście nie dał się sprowokować. Tylko się uśmiechał i przeszedł na drugą stronę ulicy.

Poinformowałam o zajściu policję. Obiecali przysłać patrol. Mam nadzieję, że względem tych „Panów” zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Byłam w szoku, że ktoś może się zwracać z taką nienawiścią do człowieka, tylko ze względu na jego kolor skóry. To przecież chore! Oni pewnie uważają się za bohaterów, bo „bronią” kraj przez najazdem uchodźców. Tylko co to za odwaga w kilku atakować jednego chłopaka? Wstyd!

Komentarze (109)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.